Alešek Fialů

Kam v létě třeba v 19 letech na indiánský tábor?

Nevím sice jestli to byla pravda s tím oddílem a nahatými chlapci nebo zda to je výmysl nějakého úchyla, ale kdybych chtěl někam v létě na indiánský tábor, mně je už 19, takže je už nejspíš pozdě, nebo prostě kam v 19 na indiány tábořit v týpí. Nebo já nevím co v létě už. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy neni pozdě. Já jsem začal s indiány až téměř ve třicítce. Nejlépe začít sám, nebo se přidat k některé již z existujících skupin. Nikdo snad nepořádá tyto tábory jako komerční záležitost, ale ti lidé tímto žijí v podstatě celý rok a v době dovolené si zajedou na jeden či více týdnů někam zatábořit. Nepočítej s tím, že tě někde budou vítat s otevřenou náručí, budou se o tebe starat a připravovat ti program,

Další odpovědi
led

Zadajte si do vyhľadávača slová „indiánsky+tábor“ a nájdete ich niekoľko aj v ČR. Ale preverte si na uvedených adresách, či tento rok sú v prevádzke.
19 ročný Indián určite si dokáže samostatne na internete vystopovať teepee svojich červených bratov.
Rovnako aj na Slovensku nájdete niekoľko indiánskych táborov

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Drap

Tábory které najdeš na internetu jsou většinou komerční záležitosti, dělané pro děti a mladistvé. Dost často jsou prezentovány jako indiánské. Některé jsou však skutečným indiánům hodně vzdálené a je to v podstatě běžný dětský tábor v tomto duchu. Kromě toho u nás existuje LLM /Liga lesní moudrosti/ Tato organizce spojuje lidi tohoto zájmu. Kromě toho zde existuje celá řada kmenů euroindiánů. Kdo chce, najde.

Alešek Fialů

Tak to je docela motivující. Na to jsem se koukal, ale od Loun to bude jistě daleko

led

Slovenskí Indiáni:
Letný Indiánsky Tábor – Na Prérie a Do Lesov!
2. júna o 7:41 ·
😍 𝐙𝐚𝐳̌𝐢 𝐢𝐧𝐝𝐢𝐚́𝐧𝐬𝐤𝐲 𝐭𝐚́𝐛𝐨𝐫 😍
Krásne počasie a úžasný čas strávený s priateľmi. Presne o tom je indiánsky tábor ⛺
Zažite ho aj vy a pridajte sa k nám 😉
Prihlášku, ceny a termíny nájdete tu: https://ckboo­merang.sk/indi­ansky-tabor/

ale tu je to od 6 do 17 rokov 😪

Alešek Fialů

Ja viem, ja viem :‚( Už je dosť neskoro :‘( :‚( :‘(