Avatar uživatele
Alešek Fialů

Kam v létě třeba v 19 letech na indiánský tábor?

Nevím sice jestli to byla pravda s tím oddílem a nahatými chlapci nebo zda to je výmysl nějakého úchyla, ale kdybych chtěl někam v létě na indiánský tábor, mně je už 19, takže je už nejspíš pozdě, nebo prostě kam v 19 na indiány tábořit v týpí. Nebo já nevím co v létě už. Děkuji.

Zajímavá 0 před 1066 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nikdy neni pozdě. Já jsem začal s indiány až téměř ve třicítce. Nejlépe začít sám, nebo se přidat k některé již z existujících skupin. Nikdo snad nepořádá tyto tábory jako komerční záležitost, ale ti lidé tímto žijí v podstatě celý rok a v době dovolené si zajedou na jeden či více týdnů někam zatábořit. Nepočítej s tím, že tě někde budou vítat s otevřenou náručí, budou se o tebe starat a připravovat ti program,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Zadajte si do vyhľadávača slová „indiánsky+tábor“ a nájdete ich niekoľko aj v ČR. Ale preverte si na uvedených adresách, či tento rok sú v prevádzke.
19 ročný Indián určite si dokáže samostatne na internete vystopovať teepee svojich červených bratov.
Rovnako aj na Slovensku nájdete niekoľko indiánskych táborov

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Drap

Tábory které najdeš na internetu jsou většinou komerční záležitosti, dělané pro děti a mladistvé. Dost často jsou prezentovány jako indiánské. Některé jsou však skutečným indiánům hodně vzdálené a je to v podstatě běžný dětský tábor v tomto duchu. Kromě toho u nás existuje LLM /Liga lesní moudrosti/ Tato organizce spojuje lidi tohoto zájmu. Kromě toho zde existuje celá řada kmenů euroindiánů. Kdo chce, najde.

před 1066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alešek Fialů

Tak to je docela motivující. Na to jsem se koukal, ale od Loun to bude jistě daleko

před 1066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Slovenskí Indiáni:
Letný Indiánsky Tábor – Na Prérie a Do Lesov!
2. júna o 7:41 ·
😍 𝐙𝐚𝐳̌𝐢 𝐢𝐧𝐝𝐢𝐚́𝐧𝐬𝐤𝐲 𝐭𝐚́𝐛𝐨𝐫 😍
Krásne počasie a úžasný čas strávený s priateľmi. Presne o tom je indiánsky tábor ⛺
Zažite ho aj vy a pridajte sa k nám 😉
Prihlášku, ceny a termíny nájdete tu: https://ckboo­merang.sk/indi­ansky-tabor/

ale tu je to od 6 do 17 rokov 😪

před 1066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alešek Fialů

Ja viem, ja viem :‚( Už je dosť neskoro :‘( :‚( :‘(

před 1066 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek