Kam se zlomenou tlapkou?

můj 10-letý brouček si nedávno zlomil nohu,měli jsme jet na dovču k moři-bohužel nejedeme,chtěla bych sním někam jet,ale kam?je možné si někde pujčit vozíček pro postižené at můžeme aspon na výlaty?ptala jsem se v nemocnici a ti nic nepujčují

Nejlepší odpověď
PostApMan

V nemocnici asi ne, ale u lékaře by to bylo možné. Moje sousedka si takhle od doktorky půjčila za poplatek (legálně :) ) berle na jeden měsíc. Zkuste to u obvodního lékaře.

Dají se i zakoupit, ale to je trochu zbytečnost.

Další odpovědi
martina1

To s malým plně soucítím.Je to k vzteku,já alespoň nemám sádru,tak vlezu občas do bazénu,ale jinak sedím na zadku nebo lezu po kolenou abych uklidila.Berle mu dát museli,vždyť ho nemůžete stále přenášet.Pokud má sádru s podpatkem,tak musí chodt jen co zmůže.Ani berle nejsou výhra.Bolí celý člověk,hlavně ramena a dlaně a kyčel.Ať je brzy zdravý,mě už se to taky krátí.