Kam se poděla firma Alladin s.r.o.?

Kam se poděla česká účetní a softwarová firma Alladin s.r.o. Nejsem jediný, kdo je shání. Musí nás být tisíce. Jejich účetní software je skvělý, znám několik lidí, co jej taky používá, a všichni se ptají: co je s nimi? Jejich stránky www.aladdin.cz jsou prázdné. Jejich telefon nikdo nezvedá… Pomozte prosím! Chci dál používat IS Aladdin. Chci aktualizace. Chci placenou verzi. Ano chci platit. Ale není komu.

Nejlepší odpověď
Lencis

Možná se pletu, ale nemáte na mysli spíš firmu Aladdin ??? Tedy dvě d, ne dvě l ???

Aladdin, s.r.o.
Vývoj ekonomického informačního systému Aladdin pro vedení a evidenci účetnictví, financí, mezd, majetku, skladů, objednávek, knihy jízd.

Pokud ano, pak zkuste tyto kontakty:

Adresa:
Aladdin, s.r.o. Vaníčkova 1112/27, 400 01 Ústí nad Labem-centrum
Telefon WORK: +420 475 214 463

E-mail: EMAILwebinfo@aladdin.cz

ALLADIN – MULTIMEDIA s.r.o.

  • vydavatelské a nakladatelské činnosti
  • výroba, rozmnožování, nahrávání a distribuce zvukových a zvukově-obrazových záznamů

!!!

Další odpovědi
alenka901

Základní informace o subjektu
Informace z veřejných rejstříků, nemusí odpovídat aktuálnímu stavu a skutečné adrese dané firmy
Název: ALLADIN – MULTIMEDIA s.r.o.
IČO: 27431371
Adresa: Nám. 14. října 1307/2, 15000 Praha 5
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku: 1.3.2006

podle informací byla firma přejmenována
Smith Micro (StuffIt; dříve Allume, ještě dříve Alladin)

Dandi

Zkuste tento kontakt

Ing. Tereza Pokorná
Telefon:
+420 475 214 463

Zdroj: http://www.jus­tice.cz/xqw/xer­vlet/insl/repor­t?sysinf.vypis­.CEK=287118&sy­sinf.vypis.roz­sah=uplny&sysin­f.@typ=transfor­mace&sysinf.@stra­na=report&sysin­f.vypis.typ=XHTML&s­ysinf.vypis.klic=f7977d­aeba643dc51290­74a3ed012ed1&sy­sinf.spis.@od­dil=C&sysinf.spis­.@vlozka=12883&sy­sinf.spis.@sou­d=Krajsk%FDm%20sou­dem%20v%20%DAs­t%ED%20nad%20La­bem&sysinf.plat­nost=26.08.2009

Attack-design

seznam .aladdin a máte to

Stev123

Také se mi nehlásí. webové stránky vypnuté. Neodpovídají na otázky. Platit to jo. Slibovali 2500 dokladů zdarma. To nedodrželi, data si natáhli na server. Pak už musíte zaplatit. nezdají se mi seriózní. Navíc komunikace naprostá katastrofa.