Angi-Shy

Kam se obratit, kdyz mi psychiatr nezveda mesic telefon a jsem jiz 2 tydny bez leku?

3× denne musim brat 3 druhy leku, jeden mi dosel pred 2 tydny, druhy pred tydnem a treti mi dojde pristi tyden. Psychicky jsem na tom uz hodne spatne.
Kdysi mi chybejici leky mohla dopsat i obvodacka, ale ta mi predepsala mnozstvi pouze na jeden tyden a jeste s kecama…
Kam se mohu tedy nejlepe obratit, psychiatricka nereaguje temer mesic…

Odpovědi
zjentek

Tak možno se obrátit i sem. Někdo, kdo ví víc, vždy rád správně poradí. Nastává krize s léky, taky s léky pro pacienty s hlavou, čili i tady ne webu bude brzy „veselo“. Protože sem chodí Rokio, Jirka, Zjentek, Filip sem chodí, taky Elkon a jestli krize s léky pro pacienty s hlavou brzy nepomine, dá se očekávat, že s otázkou brzy přispěchá, mimo výše jmenovaných, také Briketka10, Boy13, 22aa a Kura. Prostě, vzhledem k politické situaci, globalizaci a mezinárodnímu obchodu, očekávejme velice rušno a velmi veselo také tady na webu. Děkuju.

cappuccino

Pokud Vam chybi leky a lekar nereaguje, tak si tam proste zajedte! Pokud tam opravdu neni, ma treba ma nejakeho zastupce!
Zustat bez leku, by Vam mohlo hodne uskodit.
Nikdy se nevyplati, nechavat vsechno na posledni chvili.

Roman71

A zástup neexistuje? Pokud váš psychiatr delší dobu neordinuje a nemá za sebe zástup, zkuste se s prosbou obrátit na jiného psychiatra. Budete-li v kritické situaci, nejrychlejší řešení je spojit se se záchrankou.