Kam se dává kondicioner?

Dává se kondicioner jen na konečky vlasů nebo se dává jak šampon všude na vlasy?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Na celé vlasy, ale ne jako šampón, vtírat jen do vlasů, ne do kůže, ta se pak mastí a může to způsobit lupy.

Další odpovědi
anonym

Stejně, jako šampon.

Lamalam

Já si ho dávám na celou hlavu. Nevím zda je to správný postup, ale mě vyhovuje.

marci1

Kondicioner na celé vlasy, na konečky si dávám speciální olej na vlasy. 🙂