arygnoc

Kam sa na nás hrabú šamani?

máte podobné skúsenosti?

drahá vyperie a ide vyvešať prádlo – začne pršať.
s priateľmi si dohodneme fotbálek na pľaci – začne pršať.
konečne príde grilovačka, na ktorú sa teším – začne pršať.

privolávate aj vy nejakým spôsobom dážď?

Odpovědi
Nanami

chlape..nenech se odradit! -_- je to jen voda, v těhlech situacích je to teda na hovno ale…běž si zahrát fotbálek i v dešti, griluj v dešti (to my sme taky grilovali v neskutečnym slejváku) ale to prádlo radši nech na potom -_-'

anonym

Od té doby, kdy jsem se rozhodl, že jedu-li ´na vodu´, je mi jedno, zda jsem mokrý jen od té vody zdola a nebo i od té padající, se s počasím jaksi ´domluvím´ lépe – ťukyťuk…
😉

iceT

Prádlo venku,umytá okna,to byly a budou spouštěče děště u nás doma,když jsem ještě byla u rodičů.

anonym

Mám chuť na společnou postel – děti volají mami! Jdeme na procházku k řece – zmokneme. Těším se na procházku, děti spí až do večera. Proto rád pracuji o víkendech.