BANAN93

Kam s hořčicí ?????

Kam doma dáváte hořčici ????????????
my do špajzu
Doplňuji:
:D „dobrá je to příloha“
Mě to příjde docela zajímavé – chápete to věčné přendavání hořčice do lednice a zpět když bych si vzal ženu co jí dává do lednice :D :D :D

a právě jako anketa je to dost dobré téma (třeba jsme divná rodina že jí dáváme do špajzu :D )

Vím že to není otázka co by byla nějak převratná ,ale často sem příjdu a nemůžu ani na nic odpovědět protože je to tu občas samá otázka
„o vzrůstu chroustu“ :D

Nejlepší odpověď
quentos

do lednice

zejména francouzská se nejlíp uchovává v lednici, obzvlášť je-li načatá

Další odpovědi
badisko

do lednice

skovavam ji do lednice k horcici si davam parky… salamy..klobasky atd..a ty mam v lednici …tak to mam vsechno pohromade …a pecivo u lednice …tak naco budu trajdat do spajzu..?

brillant

do špajzu (na polici atd.)

Doplňuji:
Na obalu píší, že se má skladovat při teplotě od 1°C do 25°C.

anonym

do lednice

Doplňuji:
Plnotučnou i kremžskou.

cochee

do špajzu (na polici atd.)

Doplňuji:
Anebo taky do lednice, haha. Teď mám doma 1 kremžskou a 1 plnotuk, na 1. je napsáno „uchovávat při teplotě +1 – +25°C“ – tak je na polici a na 2. je „po otevření uchovejte při teplotě do +10 a chraňte před mrazem a urychleně spotřebujte“ – tak je v lednici a denně z ní deci užeru 🙂 ale mezi námi – ještě jsem neviděl zkaženou hořčici, když nepočítám kontaminaci jiným jídlem.

Wang

do lednice

Doplňuji:
Nemám špajz, tak ji dávám do lednice. Není to nic světobornýho, ale čekám, že nás bude víc. (Těch s lednicí a bez špajzu).

anonym

do lednice

sevos

do lednice

radce

do lednice

jepik

do špajzu (na polici atd.)

hanulka11

do lednice

Kyta

do špajzu (na polici atd.)

briliant

do špajzu (na polici atd.)