Jak různě vylepšit, dochutit hořčici?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já si hořčici vylepšuji dobrou uzeninou nebo vepřovým kolínkem. Samotná mi moc nechutná.

Další odpovědi:

Křenem, pepřem, kečupem, pikantní zeleninou, smetanou...atd. Jiné chuti docílíš, když příchutě jako zelenina nebo pepř a jiná koření jenom přimícháš, nebo rozmixuješ (rozdrtíš) a přimícháš. Inspiraci lehce získáš, když se ve větším obchodě podíváš na nabídku.

Zlatý

Neblbni. Ať ti někdo koupí v Makru profi kremžskou hořci 1,3 kg za 50 Kč a nebudeš nic přichucovat. Tak dobrou a pikantní hořčici jsem ještě nejedl. Kam se za ní hrabe francouzská Dijona !!!
Hořčice je od české firmy Select Horeca je balená ve žluté PP lahvi á 1,3 kg. Je bez konzervantů !!

Výrobce Alba plus Pardubice.
Doplňuji:
Já tedy kupuji v jiném balení (profi), ale měla by být stejná . Je od stejného výrobce.

http://www.albaplus.cz/…

Např. - nechám v plnotučné vyluhovat kořen křene (nakrájený na ´proužky´, před konzumací je vytáhnu) - výtečné.
Taky můžeš přimíchat feferonky - buďto nakrájené nahrubo (podobně, jako ten křen) a neo naopak velmi jemně, ty pak jím s hořčicí.

Pokročilý

Koupit si už vylepšenou hořčici, prodávají se jich spousty, stačí si vybrat a je to bez práce. Třeba ta dijonská od Hellmans je docela dobrá, ne tolik pálivá jako klasická dijonská. Nebo různé pepřové jsou výborné.

Stříbrný

Do hořtice můžeš přidat dušené houby,Kyseloou sterilizovanou zeleninu, Feferonky.Mleté masíčko.Sýr nivu, Tvrdý sýr,
Doplňuji:
Fantaziji se meze nekladou.

Bronzový

Do plnotučné hořčice přidávám wasabi a to jsou pak grády, ale míchám si to přímo na talíři k tomu dobrý párek a nemá to chybu. Ostrost si každý udělá sám.

Diskuze k otázce

anonym

Česílko, podle zdejších pravidel i kodexu se vulgarismy nepřipouštějí, takže někdo, kdo kodex zná, zakročil. A tak je to v pořádku. Ono totiž nejen, že zlatí a stříbrní uživatelé mají právo nahlašovat závadné příspěvky, jsou tím dokonce zaúkolováni a měli by tuto činnost provádět . Někteří si to sice vyložili jako určitou možnost řešit si osobní rozepře, ale mrkni do pravidel, k čemu vlastně toto oprávnění slouží. Rozhodně ne k tomu, aby se tu někdo vulgárně "ukájel" a všichni mu to tolerovali.
Mrzí mne jediné, že jsem nebyla natolik rychlá, abych mohla zareagovat a postarat se o to sama.

anonym

Znám pravidla, ale mě to nevadí u mých otázek vulgární odpovědi, jen si udělám o dotyčné osobě obrázek.

anonym

To si sice udělám také, ale na druhé straně si nemyslím, že tu takoví lidé mají co pohledávat. Zjevně tím ignorují pravidla a víš, že jsem profláknutá tím, že tu s pravidly a kodexem pořád otravuji. Vulgarita mi opravdu hodně vadí.

anonym

Proč jste mi smazali odpověď Warbandáka, aspoň by ostatní viděli, četli, co je zač.

anonym

Warbandák, když vynecháš sprostá slova, nic neřekneš. To máš dosti malou slovní zásobu :(

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.