Filip84

Nos si to, kam chceš – alespoň Tě mezi lidmi poznáme, tohle jsem u nás opravdu ještě na nikom neviděl! 😎😂

Další odpovědi
elkon

Pokud nejsi ženská, tak jsi asi buz*rant, když máš, o to zájem. V tom případě je to jedno.

led

Z výberu podľa vášho odkazu myslíte ten Kontrastný Úzky Overal Z Umelej Kože ? Doporučujem vám to nosiť len doma 😶 😛 😁

led

zjentek, malá rada pri dlhom internetovom odkaze
1 – napíšte si text, ktorý má uvádzať odkaz,
2 – potom si ho vysvieťte na kopírovanie bez potvrdenia kopírovania
3 – kliknite pod textový rámec na ikonu url
4 – do 1. vyskočeného poľa vložte internetový odkaz a potvrďte
5 – do 2.poľa (mal by tam byť vysvietený pôvodne označený text, prípadne vložte nový text a potvrďte.
Hotovo, text je zelený! **a je to! ** dokonca aj bez vypísania celého textu odkazu.
Veľa šťastia pri vkladania ďalších internetových odkazov