sesednizkola

Kam na pivo v Moskvě?

Nejlépe tankové, ale není podmínkou. Nechci pít Baltiku

Nejlepší odpověď
led

Nedoporučujem si pokaziť chuťové bunky pre človeka zvyknutého na dobré české pivo.
V Moskve si dajte radšej vodku, šampanské a víno, prípadne čaj. Neďaleko od Moskvy v Suzdale zase majú fantastickú medovinu.

Chinchilla

Nevim mě připadla Baltika v cajku, v supermaketech se da koupit i ceske pivo.
Jeste me tam chutnala jedna znacka z plastu … tusim Zatecky Gus.
Jediny problem byl s konzumaci alkoholu na verejnosti (ve meste).
Byl jsem jen v mensim meste cca 50 tisic lidi … takze zadne hospody, ale
verim tomu ze v Moskve bude situace lepsi.