kafi

Kam na dovolenou do kempu v ĆR,aby byla pěkná příroda a hlavně čista voda-Písník,lom atd…Děkuju

Odpovědi
žolik

Je velký výběr.www.turis­tika.cz jen letáku co je všude kolem.

Zdroj: žolík

anonym

k Orlíku nebo k Pálavě

MartinkaHav

My jezdíme s přáteli do kempu Bucek, kousek od Prahy a moc rádi se sem vracíme už pár let, vzhledem k tomu že kemp je moderní a hezky udržovaný, navíc za dobrou cenu. Určitě doporučuji a to jsem z náročnějších!! nějaké info na www.topcamping.cz

Libas

Doporučuji se podívat do kempu www.novemlyny.cz, kemp se nachází blízko Pálavy a i blízko Mikulova, kde se nachází krásný lom