MonkeyKing

Kam letět na dovolenou za 5 tisíc?

Kamkoliv (spíš jih!)

památky, moře – někdy na jaře nebo na začátku ledna

omezený penězi – max 7000 kč mohu utratit = ubytování, letenka, jídlo

Poraďte!

Nejlepší odpověď
Arne1

Do Turecka s německou cestovkou. A možná to nevyjde v nejvyšší sezoně. Dívej se raději na data do 15.7 a od 1.9. Zrovna včera jsem viděl zájezd na 13 dní AI za 370€, takže týden s polopenzí (ta většinou stačí) by se mohl vejít.

Tady je vidět, jak jsou všichni zblblí z pětihvězdičkových hotelů s all inklusive.
Byl jsem už mockrát například v Egyptě za max 400€. Nemusím mít pozlacené kohoutky v koupelně a celý den chlastat na baru.

Perfektní zájezdy se dají pořídit i dost pod 400€, destinace jako Malorka, Alanya, některé řecké ostrovy, Tunis, v některých obdobích i Maroko a občas větší střediska Egypta – Hurghada nebo Sharm.

A v zimním období se ceny do některých destinací pohybují dokonce pod 200€ !

Další odpovědi
redy

Hmm na Ještěd, když připlatíš.

Teď jsou zlevněný dovolený, tak snad něco najdeš, ale asi ne v téhle cenové relaci.

quentos

Asi takhle: za pár tisícovek se dá jet (!) i k moři, pokud zájezd zamluvíte s dostatečným předstihem. Ale pokud chcete letět, je orientační cena vždy minimálně o 10 tis. vyšší.

zjentek

Nikam zbytečně moc daleko bych se takhle nevypravoval, takže dovolené bych si vzal tak den a zaletěl bych si v rychlosti do Tesca, Intersparu a Globu, možná Hornbach.

pusinka50

V téhle cenové relaci opravdu nic. Možná tak na Lipno do Jižních Čech, to je takový malý moře. Zadej do vyhledávače „cestovní kancelář“ a hledej jejich nabídky.

matuspika8

Barcelona, Santorini, Island. Letenku si vieš lacnejšie zohnať na lacneletenky.sk kiwi.com a ubytovanie zoženieš cez airbnb.com alebo booking.com aj so zľavou http://www.ku­ponyzdarma.sk/bo­oking-com/