Pokročilý

Kam k moři v říjnu/listopadu?

Kam je vhodné jet k moři v tomto období, kde bude sluníčko, teplo a málo lidi? Egypt, Tunisko?
Doplňuji:
asi vyhraje Egypt, jak to tak vidím, ale co jsem slyšela, tak je lepší si do těchto končin přibalit chlapa :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych Vám vřele doporučil navštívit Kypr.
V tuto dobu je tam nádherně.

Další odpovědi:

ja si to v zime uzivam v Egypte

Pokročilý

Radost z nákupu v cizině si můžete ještě znásobit. Stále totiž platí možnost nechat si vrátit daň z přidané hodnoty z nákupů v zemích, které nejsou členy Evropské unie

Zdroj: http://finance.idnes.cz/nechte -si-vratit-cast-penez-za-nakup -staci-rict-jen-tex-fri-pn2-/v iteze.asp?c=A100727_135305_vit eze_hru

Zlatý

Také na Rhodosu by to nebylo špatné, nebo i na Krétě, pokud se nebojíte do Řecka....

Zlatý

a kam to laka vas?me vzdy lakal egypt,i v tunisku je krasne,a navic se muzete podivat do mista,kde se odehravala agelika a sultan.

Bronzový

Jela bych do Egypta, kdybych na to měla!

Egypt nádherné, teplé moře.Moře mě tam uchvátilo.

Bronzový

Byla jsem v listopadu v Thajsku a Kambodži. Už bych jezdila jen tam, jenom nemám s kým. Je to návrat do ráje. Bezva lidi, prázdné pláže, exotické jídlo......

Diskuze k otázce

Renatka2

Do Kambodži bych se taky chtěla podívat, kamarád tam byl, dělal nám promítání fotek a videí, nádhera! Ale momentálně jsem aktuálně přemýšlela o Tunisku, jaké to tam je ?

Ella2

ahoj, pevninu nedoporučuji, Djerba je krásná, ale určitě jestli vyrazíš, tak jidně 4 nebo 5 hvězdičkový hotel :-)
Já byla na Djerbě už 3 krát :-)

Renatka2

Ahoj, jo? Takže Djerba říkáš. Okey, děkuji za tvou zkušenost já se podívám na nějaké zájezdy, co kde nabízejí :-)
A kde jste tam byli ?

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.