jirka F

Kam jste se chodili vyplakat, když to na vás přišlo?

Když se do vás navalila taková vlna úzkosti,že jste se museli vyplakat.

Odpovědi
Funna

zatím to na mě nepřišlo (zaplať pánbůh, vlastně díky přírodo, když jsem ten ateista), ale bylo by to tam, kde by to na mě přišlo…pokud bych hledala to správné místo, či osobu, asi by mě ta uplakanost přešla…

Rokio

Do svého pokoje.

Lotr2008

Jo, to jse mi stavalo hodně, když jsem hrál Minecraft, a nějaký kidi mě zabili tak jsem šel plakat za maminkou. :DD

Lenix

Jsem divná, když to je pro mě koupelna, na zemi, vedle vany?