Ametyst

Kam asi pojede/poletí nový prezident na úplně první návštěvu?

Na Slovensko už nemusí, Čaputová se přijela radit jako první. Tihle globalisté to mají jasné: hlavně se nestarat o domácí scénu.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ty, ať si jede kam chce, a nejlépe, kdyby se už nevrátil. Žádná škoda! 😃

Další odpovědi
Drap

Oba dva kandidáti už předem avizovali, že to bude Slovensko. Pavel zmínil, že další by měla býr Ukrajina, popřípadě spolu s paní Čaputovou, Babiš jako další v pořadí zmiňoval Francii a Německo.

marci1

Na Slovensko a do Polska. Pavel dříve uvedl, že na Slovensko a Ukrajinu. 😄
Někde jsem četla, že Čaputová má doma už jen 15% podporu. 😐

zjentek

Do Maďarska, lámat Orbána ):

led

Je zaužívaným zvykom, že svoju 1. zahraničnú oficiálnu návštevu vykoná novozvolený prezident u prezidenta 2.republiky bývalého Československa.
Z Prahy do Bratislavy a z Bratislavy do Prahy. Až potom ide "lárom/fárom po svete.
Dodatok:
Ďalšiu cestu predpokladám do Kyjeva.

Rocker

Na Ukrajinu,pro seznam zbraní od Zelenského.

Pepa25

Jako obvykle na Slovensko. Akorát druhá bude netradiční: pojede do Polska žehlit Babišův průšvih.

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/clanek/vol­by-prezidenta-pavel-by-po-zvoleni-zamiril-do-polska-zehlit-babisovo-faux-pas-40420775

paul1

Určitě na Slovensko a na Ukrajinu. Já myslím, že Petr Pavel se bude lépe starat o domácí scénu jako kecka Babiš.

Rokio

K té malé holčičce. Babiš a Pavel slíbili, že ten, kdo vyhraje volby, jako první půjde navštívit to děvče do vísky, kde bydlí.

Ametyst

Zjentku, chceš říct „vychovávat k správnému názoru“, ala Pekarová? Ta by Maďarům i volby zrušila.:-D Myslíš si, že kdyby se generalissimus oholil, že by ho ženy ještě volily? 😮8-)