Florinka

Kalhoty co barvy kuzi

Nejaky tip co udelat s kalhoty, ktere obarvy kuzi? Ucetenku bohuzel nemam a vyprat uz jsem zkousela, diky

Nejlepší odpověď
www

Záleží na prodejci i ceně.
Solidní prodejce je schopen a ochoten najít koupené zboží i bez dokladu, levné zboží to ale běžně u některých barev dělá.
Tedy buď reklamovat (vrátit), nebo se pokusit barvu fixovat vypráním ve vodě s octem ap. (viz net).

Další odpovědi
Hamon

Pro reklamaci není účtenka potřebná, stačí např. výpis z účtu (při platbě kartou), svědecká výpověď nebo i čestné prohlášení.

Helena114

Může to být způsobené potem, pokud ano a nereklamují ti je, vem si je v chladnějším počasí…:)