beda X

Kalenden? Do jistého roku byl k dispozici ke stáhnutí Kalenden. Existuje „Kalenden“ 2024 ?

Do jistého roku byl k dispozici ke stáhnutí Kalenden. Existuje „Kalenden“ 2024 ? Slovo „Kalenden“ není špatně napsáno. Program se tak skutečně jmenoval. Byla to verze stolního kalendáře, byl můj neocenitelný pomocník. 🙂

Odpovědi
Filip84

Míníš-li program .exe, pro Windows, tak ne, poslední verse byla, tuším, pro rok 2021. Jinak: hledej!

Zkus se vyjadřovat pregnantněji, protože tohle vypadá jako překlep z německýho der Kalender. 🙄