Avatar uživatele
annas

Kalendárium. Vzpomenete si na českého herce, který „odešel na furt“ dne 6. září 2000?

V jednom nočním pořadu vzpomínali na hercovy filmové role, vtipy a zmínili jeho životní krédo: „S láskou je to jako s kalamářem – po letech inkoust vyschne, ať píšeme, nebo ne.“ Je to tak?

Patřil k vašim oblíbenům hercům?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, led, vagra, rynek878, Andělé, johana 56, hanulka11, anonym, fcoop, anonym, Sarrow před 4616 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pro nás, koumáky, příliš lehké – Jiří Sovák.
Byl oblíbený téměř pro všechny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Jestli myslíš Jiřího Sováka , tak byl můj oblíbenec – jeho role byly opravdové ......chybí tu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě že patřil a stále patří mezi oblíbené. To snad ani jinak nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

J.Sovák měl samozřejmě pravdu.
Patří k mým oblíbeným hercům a snad nejvíce mě zaujal v seriálu Byli jednou dva písaři.
Role pána Bouvarda, jakoby mu byla ušita na míru. Tam samozřejmě vynikla nejen herecká genialita J.Sováka, ale i jeho společníka M.Horníčka v roli Pécucheta.
Škoda, že „odešel na furt“......
Vynikající herecký výkon podal také ve známém seriálu Chalupáři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,byl mým milovaným hercem.Přečetla jsem všechny jeho knihy,i tu poslední jeho ženy Aničky(to už byla více kuchařka,než povídání o mistrovi).K těm knihám se vracím stále,tu první jsem přečetla na „jeden zátah“.Jeho herectví bylo dokonalé.Písa­ři,Světáci,Cha­lupáři,všude nezapomenutelný!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek