Avatar uživatele
Bob2

Nevíte, kde bych sehnal nejakou peknou kabelku za dobrou cenu?

Ahoj, segra ma narozeniny, teda bude mít, chtěl jsem jí vybrat nejakou kabelku koženou. Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petra15 před 3643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

néééé to ji nekupuj, to netrefíš:-))) Ledaže by si ji koupil LV, ale předpokládám, že 20tisíc investovat nechceš.

Raději zajdi s ní, ať si ji sama vybere a ty ji zaplať:-))) Kupovat ženské kabelku, není dobrý nápad:-)))
Doplňuji:
Pro mě naprosto strašidelná představa, že by mi brácha koupil kabelku:-)))
To bych musela dělat, že je úžasná a nakonec ji snad i nosit:-)))
Toto chlap vážně netrefí:-)))

Upravil/a: zzzzz

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petra15

Kup tu nejlacinejsí…z plas­tiku, hlavne peknou dizajnove, kolem 100,– az 150,–Kc, jen musís vedet kde, já jsem to videla pred týdnem v Berlíne na Ku-Dammu(berlínský Václavák) vyvesené venku na 4 kulatých stojanech, a kazdý mel 4 „patra“. Ceny : 3,–€ az 8,–€, a byly pekné(a velký výber).
Doplňuji:
Ale kozenou? Zapomen…a vem si k srdci odpoved od zzzzz 🙂:D

Upravil/a: petra15

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nejlépe si fyzicky projít obchody, nechat si to urovnat v hlavě a pak jít na jistotu. Než vyrazíš, inspiruj se třeba vyhledáním zboží na seznam.cz, heureka.cz a podobných portálech. Přes net bývá delší časová prodleva od objednání, proto namasíruj nohy a vyraž na okružní jízdu po galanteriích a obchodech pro mladé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MiluskaN3

mrkni třeba na tento eshop http://www.no­vakabelka.cz/
tam jsem kupovala kabelky kozene uz dve a jsou pekne a kvalitni, hlavne to tam maji za super ceny, na kozene kabelky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bob2

No heled proto jsem přišel sem za vámy pro radu :D Jako já tak zhruba vím, co nosí..takže toho se za snebojím, spíš nevím kde co a jak. Za dvacet tyček určitě kupovat nebudu :D a nejlevnější taky nechci :)

Prošel jsem pár eshopu a obchodu, ted se i divám na ten eshop od tebe MiluskaN3
tam mě přijdou ty ceny dost dobré amají velký výběr, díky za typ, mrknu, zda bych tam něco vybral.

před 3629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

jasně, mrkni, třeba vybereš, tak at se kabelka líbí 🙂
Já tam kupuji dost často 🙂

před 3613 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek