zjentek

K čemu slouží taková ta kapsa našitá na dece, do které si můžete vložit třeba nohy?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud je deka vybavena speciální kapsou na jedné straně, slouží jako pohodlná volba pro dodatečné zahřátí nohou. Kromě toho můžete deku také složit pomocí této kapsy jako záložku a přeměnit ji na pohodlný dekorační polštář.
😄

Další odpovědi
OSHO

Kapsa našitá na dece, do které si můžete vložit nohy, se obvykle nazývá „nožní kapsa“ nebo „nožní kapsa na deku“ a má několik užitečných funkcí:

Zvýšení tepelné izolace: Nožní kapsa může pomoci udržet vaše nohy teplé tím, že vytvoří dodatečnou izolační vrstvu, která brání úniku tepla z vašeho těla. To je zvláště užitečné při spaní v chladných podmínkách, jako je kempování v horách.

Pohodlí a stabilita: Nožní kapsa může také posloužit k upevnění vašich nohou a zabránit tomu, aby se deka posouvala nebo sklouzávala během noci. Tím zvyšuje pohodlí a stabilitu vašeho spánku.

Možnost vytvoření spacího pytlu: Některé deky mají nožní kapsu, kterou lze uzavřít, a tím vytvořit jakousi „spací pytel“ pro nohy. To může být užitečné, pokud chcete mít nohy při spaní zcela zakryté a chráněné.

Nožní kapsy na dece jsou běžně k dispozici na spacích dekách určených pro venkovní aktivity, jako je kempování, ale mohou být také nalezeny na některých domácích dekách, které mají za cíl zvýšit komfort a funkčnost při spaní.

aliendrone

Nwm jestli máš na mysli to samé, co já, ale pokud ano, tak ta kapsa je určená k balení deky. Tedy po jejím sbalení je deka v té kapse a drží v ní, nerozbalí se. Podobně jako třeba u tašek. 🙂

led

zjentku, nebudem zbytočne rozpisovať už spomenuté v predchádzajúcich odpovediach. zjednodušene použijem vzorec:
marci1 + OSHO + aliendrone = správna odpoveď

ps. predchádzajúci odpovedajúci zabudli ešte na jednu drobnosť:
do deky sa môžete zabaliť aj pri večernom lovení rýb a našitú kapsu pritom možno použiť ako kapucu na hlave (a aspoň máte zakrytú plešinu pred dotierajúcim hmyzom) takže rozširujem svoj predchádzajúci vzorec
marci1 + OSHO + aliendrone + led (dodatok) = správna odpoveď

zjentek

Led, mně se začíná zdát, že vy budete moudrá. Dám si na vás bacha, abych se náhodou neztrapnil. 🤨

😉

led

zjentku nebojte se, jsem jenom stará vědma, co se zde krátce zastavila na své Cestě časem.

zjentek

Jste dobří nevím koho nominovat dřív. 🤷‍♂️

Takže máte všichni smolíka. 🤔