K čemu slouží štítky na emailu seznam.cz?

Už od nich mám někteé označeny modře, ale nevím proč.
K čemu jsou ty štítky? Potřebuji to?
Díky.
Doplňuji:
A to si označuji sám nebo mohu nastavit, že pokud si např. červeně dám pracovní od toho a toho odesilatele, označí se mi sám červeně? Od adresy kamarádů třeba modře apod.?
Mimochodem dr.Axel-děkuji za odpověď, v odkazu se ale dotyčný ptá zda používáte štítky či ne.
Pokud bys četl pořádně mou otázku, zjistíš, že se neptám zda je používáte, ale k čemu jsou. Takže si ty své rádoby rady nech pro sebe.

Nejlepší odpověď
www

Nynější verze umožňuje dokonce tvorbu dalších štítků s vlastním názvem i barvou.
Odlišuješ tím přijaté zprávy podle důležitosti, obsahu, charakteru atd. Jejich další možnosti jsem ještě nezkoumal.
Pro někoho jsou důležité, pro jiného už méně.

Další odpovědi
anonym

Vše je v nápovědě, jinak otázka na štítky tu byla už před měsícem, viz ve zdroji:
Doplňuji:
ad tazatel, neboj, tvou otázku jsem četl dobře, právě proto jsem poukázal na nápovědu s tím, že téma tu již bylo. Ze starých odpovědí odkazu je patrné, že normální uživatelé účel pochopili, nebo si jej dokázali dohledat v komentáři při instalaci nové verze.
Díky pečlivému čtení, je i zřejmé, že naopak otázka vykazuje chyby ( „někteé“, deformace nicku, nehledě k paradoxu mezi „vševědem“ a evidentní nechápavostí, ale navzdory tomu, nepřiměřenou namyšlenost a aroganci).
Obsah mé odpovědi byl věcný, neměl nic společného s tvojí vztahovačností. Pro osobní vzkazy máš vnitřní poštu, tak se nevztekej kvůli vlastním chybám.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-pouzivate-trideni-emailu-pomoci-stitku-ve-schrance-na-seznamu

balca

aby ses pak mohl v emailech orientovat,např. červené=důležité PŘ. někde se zaregistruješ,přij­de ti email,označíš si ten email červeně,aby sis ho pak mohl rychle najít. Měj se ;)

terry

Někdo potřebuje a jiný ne.
Já si tím rozlišuji různé maily podle potřeby. Od různých adresátů nebo pro různé účely.
Některé jsou osobní, jiné pracovní, některé více a jiné méně důležité atd.

anonym

Zásadně nedáváš odpovídajícím na své otázky ani palec za snahu, měl bys přestat házet patky a jít raději do sebe. Jak vidno, k sociální inteligenci ti ještě chybí dlouhá pouť.

anonym

Jo aha jde ti o palec, tak toho se z mé strany nedočkáš, ikdybys odpopvěděl 100%ně správně.