Avatar uživatele
anonym

K čemu slouží štítky na emailu seznam.cz?

Už od nich mám někteé označeny modře, ale nevím proč.
K čemu jsou ty štítky? Potřebuji to?
Díky.
Doplňuji:
A to si označuji sám nebo mohu nastavit, že pokud si např. červeně dám pracovní od toho a toho odesilatele, označí se mi sám červeně? Od adresy kamarádů třeba modře apod.?
Mimochodem dr.Axel-děkuji za odpověď, v odkazu se ale dotyčný ptá zda používáte štítky či ne.
Pokud bys četl pořádně mou otázku, zjistíš, že se neptám zda je používáte, ale k čemu jsou. Takže si ty své rádoby rady nech pro sebe.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4199 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nynější verze umožňuje dokonce tvorbu dalších štítků s vlastním názvem i barvou.
Odlišuješ tím přijaté zprávy podle důležitosti, obsahu, charakteru atd. Jejich další možnosti jsem ještě nezkoumal.
Pro někoho jsou důležité, pro jiného už méně.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vše je v nápovědě, jinak otázka na štítky tu byla už před měsícem, viz ve zdroji:
Doplňuji:
ad tazatel, neboj, tvou otázku jsem četl dobře, právě proto jsem poukázal na nápovědu s tím, že téma tu již bylo. Ze starých odpovědí odkazu je patrné, že normální uživatelé účel pochopili, nebo si jej dokázali dohledat v komentáři při instalaci nové verze.
Díky pečlivému čtení, je i zřejmé, že naopak otázka vykazuje chyby ( „někteé“, deformace nicku, nehledě k paradoxu mezi „vševědem“ a evidentní nechápavostí, ale navzdory tomu, nepřiměřenou namyšlenost a aroganci).
Obsah mé odpovědi byl věcný, neměl nic společného s tvojí vztahovačností. Pro osobní vzkazy máš vnitřní poštu, tak se nevztekej kvůli vlastním chybám.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-pouzivate-trideni-emailu-pomoci-stitku-ve-schrance-na-seznamu

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
balca

aby ses pak mohl v emailech orientovat,např. červené=důležité PŘ. někde se zaregistruješ,přij­de ti email,označíš si ten email červeně,aby sis ho pak mohl rychle najít. Měj se ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Někdo potřebuje a jiný ne.
Já si tím rozlišuji různé maily podle potřeby. Od různých adresátů nebo pro různé účely.
Některé jsou osobní, jiné pracovní, některé více a jiné méně důležité atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Zásadně nedáváš odpovídajícím na své otázky ani palec za snahu, měl bys přestat házet patky a jít raději do sebe. Jak vidno, k sociální inteligenci ti ještě chybí dlouhá pouť.

před 4199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jo aha jde ti o palec, tak toho se z mé strany nedočkáš, ikdybys odpopvěděl 100%ně správně.

před 4199 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek