K čemu slouží štítky na emailu seznam.cz?

Už od nich mám někteé označeny modře, ale nevím proč.
K čemu jsou ty štítky? Potřebuji to?
Díky.
Doplňuji:
A to si označuji sám nebo mohu nastavit, že pokud si např. červeně dám pracovní od toho a toho odesilatele, označí se mi sám červeně? Od adresy kamarádů třeba modře apod.?
Mimochodem dr.Axel-děkuji za odpověď, v odkazu se ale dotyčný ptá zda používáte štítky či ne.
Pokud bys četl pořádně mou otázku, zjistíš, že se neptám zda je používáte, ale k čemu jsou. Takže si ty své rádoby rady nech pro sebe.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nynější verze umožňuje dokonce tvorbu dalších štítků s vlastním názvem i barvou.
Odlišuješ tím přijaté zprávy podle důležitosti, obsahu, charakteru atd. Jejich další možnosti jsem ještě nezkoumal.
Pro někoho jsou důležité, pro jiného už méně.

Další odpovědi:

Vše je v nápovědě, jinak otázka na štítky tu byla už před měsícem, viz ve zdroji:
Doplňuji:
ad tazatel, neboj, tvou otázku jsem četl dobře, právě proto jsem poukázal na nápovědu s tím, že téma tu již bylo. Ze starých odpovědí odkazu je patrné, že normální uživatelé účel pochopili, nebo si jej dokázali dohledat v komentáři při instalaci nové verze.
Díky pečlivému čtení, je i zřejmé, že naopak otázka vykazuje chyby ( "někteé", deformace nicku, nehledě k paradoxu mezi "vševědem" a evidentní nechápavostí, ale navzdory tomu, nepřiměřenou namyšlenost a aroganci).
Obsah mé odpovědi byl věcný, neměl nic společného s tvojí vztahovačností. Pro osobní vzkazy máš vnitřní poštu, tak se nevztekej kvůli vlastním chybám.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ uz-pouzivate-trideni-emailu-po moci-stitku-ve-schrance-na-sez namu

Pokročilý

aby ses pak mohl v emailech orientovat,např. červené=důležité PŘ. někde se zaregistruješ,přijde ti email,označíš si ten email červeně,aby sis ho pak mohl rychle najít. Měj se ;)

Zlatý

Někdo potřebuje a jiný ne.
Já si tím rozlišuji různé maily podle potřeby. Od různých adresátů nebo pro různé účely.
Některé jsou osobní, jiné pracovní, některé více a jiné méně důležité atd.

Diskuze k otázce

anonym

Zásadně nedáváš odpovídajícím na své otázky ani palec za snahu, měl bys přestat házet patky a jít raději do sebe. Jak vidno, k sociální inteligenci ti ještě chybí dlouhá pouť.

anonym

Jo aha jde ti o palec, tak toho se z mé strany nedočkáš, ikdybys odpopvěděl 100%ně správně.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.