Zlatý

Už používáte třídění emailů pomocí štítků ve schránce na Seznamu ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nepoužívám žádné štítky a nejenom na Seznamu.

Další odpovědi:

Sice to není anketa, ale zaškrtávám možnost ANO!

Zlatý

Na své nejpoužívanější schránce zatím nemám inovaci, ale na jedné již štítkuji.

Stříbrný

Nevím o co jde. Je to dobrá věc, nebo jenom zdržování?

Zlatý

Také se mi to tam nabízí ale co jsem si vymázla seznam.cz tak se bojím nacokoliv klikat.
Tak odpověď je NE
Ale pokud to tu někdo vysvětlí nejsem proti....

Zlatý

Nikdy bych si neudělal mail na seznamu (mám k němu nepochopitelný iracionální odpor), ale na gmailu používám štítky už roky.

Zlatý

Samozřejmě !! To byla první dobrá novinka, které jsem si všimnul a hned jsem si dva nové vyrobil )) Současně jsem si staré štítky i přejmenoval, což dříve taky nešlo.

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

protože PC používám jen pro svou zábavu, není mi jasný k čemu bych takovýto funkce mohl používat, po přečtení zprávu obvykle smažu, nechápu ty co si zaplnují schránku desítkami, stovkami možná i více starými zprávami který už v životě nebudou pročítat, doufám že mi někdo poučí jsem jen počítačový amatér,děkuji kablik

Zlatý

kapka

kabliku, schraňovat a dokonce si třídit maily, které vím, že už nikdy více číst nepotřebuji, to by byla hloupost, v tom máte pravdu. Ale třeba mně chodí celkem dost mailů, ke kterým se často vracím, protože třeba obsahují důležité informace nebo přílohy. Třídím je tedy do složek v mailu na Seznamu. Na gmailu používám Dokumenty /nově Disk/.

Bronzový

kablik

kapko, díky za vysvětlení, asi to trochu chápu, mysleljsem si že někteří uživatelé jen skoušejí zda neomezeý obsah schránek na Seznamu jsou skutečně neomezené...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.