syrecek17

K čemu slouží Intel HD Graphics?

Nejlepší odpověď
miroslav.bk

Jedna se o „grafickou kartu integrovanou primo v procesoru“. Tedy o „integrovanou grafiku“. A k cemu slouzi graficka karta je, verim, jasne.

Další odpovědi
aliendrone

Jen bych dodal k odpovědi miroslava.bk, že její výkon je tristní (používá se obvykle v kancelářských či lowendových PC). Permanentně „ukousne“ při využívání určitou část operační paměti (RAM), která je nadále pro systém nedostupná.

Pokud ti jde o její využití v moderních hrách – není o čem mluvit, nestíhá. Na druhou stranu pokud jde jen o surfování na netu, maily, přehrávání filmů či kancelářský balík, je to vhodné řešení.