Fantomas365

Jak přehodit na notebooku grafickou kartu ?

Zdravím. Chtěl bych se zeptat mám notebook přesněji Lenovo z50–70 a když dám rozlišení obrazovky > upřesnit nastavení tak tam mám Intel HD graphics 4400 což je integrovaná grafika a tím pádem se mi hry přes ní spouští a né přes tu „herní“ jak mám udělat aby sem tam měl tu druhou ? (Nvidia geforce 840m) PS: V biosu přes NOVO button sem nic nenašel na přehození karty

Odpovědi
lukas1912

nojo ale HD graphics 4400 je procesor zde to maš uvedene http://ark.in­tel.com/produc­ts/81015/Intel-Core-i7-4510U-Processor-4M-Cache-up-to-3_10-GHz to je vlastně to je graficki cip v procesoru tech Intel HD graphics 4400 a (Nvidia geforce 840m to jeklasicka herni graficka karta

mosoj

Kolik si myslíš že v noťasu máš grafických karet ? V noťasu jsou převážně grafické karty integrované.

Tobbycz

Ahoj, pokud máš nainstalovány veškeré ovladače, dedikovaná grafická karta se pustí okamžitě, jakmile to bude nutné. Při klasickém zobrazování není nutné pouštět dedikovanou grafickou kartu, na to integrovaná bohatě dostačuje. V té nabídce nikdy nebudeš mít cokoliv o dedikované grafice.

Nastavení grafické karty můžeš udělat přímo v nastavení dedikované grafické karty. Ovšem to ve většině případů není nutné, o přepínání GK se stará Nvidia Optimus. Vše by mělo fungovat, pokud máš aktuální ovladače ze stránek http://lenovo­.com/drivers.

Vojta, Lenovo Ambasador