michalds

K čemu se zapichují špejle do hamburgeru?

K čemu, proč?

elkon: jasně, že to vim. Otázka byla položena, aby jsi měl na co odpovědět a dostal za to body ;)

Nejlepší odpověď
marci1

Aby to drželo pohromadě? 🙂

Další odpovědi
elkon

Takový dotaz ani nemůžeš myslet vážně. Už jen ten obrázek hovoří jasně. Nebo myslíš, že ta horní část tam bude držet bez špejlí?

aliendrone

Jasňačka – abys měl při jejich chroupání ZÁŽITEK! ;) :D :D

Kepler

Já už dost blbě vidím a tak si myslím, že to tam je pro vypíchnutí oka. Vůbec se nedivím, proč EU zakázala brčka do limonády. Měli by taky zakázat ty přiblblé špejle v deštnících.

Disraeli

Jednohubky?

zjentek

Tak je to jasné. Za takové dva kousky jako na obrázku zacáluješ cca 340 kaček jen to hvízdne. No a bez těch špejlí, kdybys to viděl na talíři, tak za oba nenecháš víc jak kilo anebo se ukláníš a jdeš do dupy.

Prostě já...

Aby všechen obsah hamburgeru držel pohromadě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Kepler>>> Ono je to trochu jinak. EU zakázala PLASTOVÁ brčka. Už máš zkušenost s těmi papírovými? Další důvod pro to, aby každý EU ještě více miloval. ;) :D :D

elkon

Hele hochu, známé přísloví říká, že po bitvě je každý generálem. Takže si teď nech ty tvé řeči pro někoho, jako jsi ty.

michalds

Elkone, já jsem v pohodě, na rozdíl od tebe. Musíš rozumět srandě.