Pokročilý

K čemu je dobre žit když stejne umřem?

a čas si užit život ani nemáme jsme mladi to si neuvědomujeme, jsme dospěli a musime pracovat, pak jsme duchodci a to už ted stejně ani duchot neexistuje a jako stary se nebudu moct pomalu pohnout.. Takže to je jen čekáni na smrt.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Proč ? Důvodů by se našly tisíce. Co třeba žít jen pro to, aby člověk mohl spokojeně umřít ? U ž i to je dostatečný důvod.

Další odpovědi:

Pokročilý

Musíš sloužit jako potravinový řetězec. Za života musíš sloužit mouchám, komárům, pijákům, vším a potom červům. Musíš být užitečný těm, kteří ví proč žít.
Málem jsem zapomněl na bacily a viry.

Zlatý

ale ale tys tomu dal...... život je krásnej....jen ho žij

Pokročilý

Musíš žít, aby si umřel. Svím žoven dopňuješ životy jiných a umožňuješ vzniku dalších a ani si to nemusíš ovědomovat a tím se vytváří celý svět. Je nesmislné ptát se na smisl života, když smisl životu dáváme sami.

Zlatý

Co třeba proto, abychom něco pro někoho udělali, někoho potěšili, někomu pomohli... Aby po nás něco zůstalo, třeba jen dobrá myšlenka...

Život má smysl pokud máme to co je nám zde drogou a když to nemáme tak pro nás nemá zde život smysl, jenom minimum lidí má zde to co je jim drogou dlouhou dobu.

Pokročilý

A jéje, emo se dostavilo. Hele poslední dobou jsem hromádka stresu, dělám bakaláře, pracuju u toho, abych měla na chleba, a stejně mě pořád baví žít a vážim si tohohle podivnýho světa, tak mi prosimtě řekni, kdo z nás dvou je vadnej.

Pokročilý

Mně fakt někdy připadne,že lidé už neví na co se ptát,tak se ptají na naprostý hovadiny.

Stříbrný

Takto se to nemůže brát. Jsme tu proto, abychom život žili tak jak to umíme nejlépe. Nebo to alespoň chceme aby to tak bylo.
Je to věčný koloběh, který vychází se zákonitostí přírody. Narodíme se, vyspějeme, dáme nový život a po čase přenecháme své místo další generaci.

Zlatý

Ptáš se jinými slovy "Jaký je smysl života". Určitě ne, se narodit a potom umřít.
Jenomže na to dosud zřejmě nikdo nepřišel !!

http://www.odpovedi.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.