zjentek

k čemu je dobrá inovace a kdy je třeba inovovat?

při reinstalaci systému jsem si všiml, že na instalačním CD Windowsu taková možnost je, ale v jakých případech postačí pouhá inovace systému?

Odpovědi
gecco

Tehdy, když se ti zboří instance (Win nenastartuje), ale nechce se ti Win úplně reinstalovat (a konfigurovat a instalovat veškeré programy), můžeš zkusit Opravu (Inovaci) – instalátor ponechá veškerá nastavení i nainstalovaný SW, ale nahradí ty systémové soubory, které vyhodnotí jako poškozené…
😉
Podle mých zkušeností je to obvykle jen ztrátou času, úplný reinstal je lepší.