petka

Jste zamilovaní?

Má někdo z vás hlavu v oblacích a vidí svět růžově jako při každé počáteční zamilovanosti? Ptám se, jestli má někdo podobné štěstí jako já…

Nejlepší odpověď
tom004

Nevím jestli podobné,ale ve vztahu jsem šťastný 42 let,jinak celý dosavadní život. 🙂

Další odpovědi
Drap

Celý život jsem do někoho nebo něčeho zamilován

Damiana

Od mých šestnácti let – když nám poprvé suploval angličtinu. Kamarádka pak pro mě uloupila jeho fotku z učitelského tabla a asi jsem ji dost úspešně hypnotizovala! 🙂 Vzali jsme se.

www

Zamilovanej imrvére. Hlava v oblacích už dáávno ne 😁.

pizlicka

trefna to otazka.ja uz jsem rok zamilovana,stale s hlavou v oblacich,ale posledni dobou se bojim,abych z toho oblacku nespadla.asi mi na tom vztahu zacina az moc zalezet:-)a nebo chci z nej utect.nevim.

aNO JSEM AŽ PO UŠI ALE ON MÁ holku..