Alesh

Jste z toho znechuceni nebo nadšeni?

http://www.li­dovky.cz/elton-john-a-jeho-partner-si-poridili-druhe-dite-f5t-/lide.aspx?c=A130117­_162743_lide_a­pe

Dal jsem jen dvě odpovědi, podle mě nic mezi mezi není, je skupina lidí, která toto vítá a druhé skupině lidí je z toho na blití (případně je pod otázkou diskuse). Zajímá mě, jak to vidíte vy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

znechucen(a)

Nejsem znechucen ani ne nafšen. Hlavně mi chybí v anketě další možnost. Nelze se na to dívat černo- bíle, jak to vidíš ty. Mě osobně se to nelíbíé, ale je to jejich problém, ne můj. A i kdyby se mně to nějak dotklo, tak s tím stejně nic neudělám.

Další odpovědi
badisko

nadšen(a)

ani jedno ani druhe ..a koukl jsem jen na nadpis …a stacilo takovyma vecma se nezabivam …je to jejich zivot a jejich rozhodnuti …a kvuli pisatelum techto clanku je oto vice slozitejsi…a lidem kteri to nechapou …

Damiana

znechucen(a)

Znám hodně homosexuálů, kteří žijí obyčejným životem, nikdo se o ně nestará a oni netouží být středem pozornosti. Běžní lidé.
Pak znám ale ještě víc promiskuitních teploušů, kterým jde jen o to – provokovat okolí za každou cenu. Je fakt, že gayové jsou ve většině více expresivní než heteromuži, více vyznávají kult těla, jsou exhibicionisté, kteří na sebe rádi upozorňují – a mnohým dělá dobře to, že tím ostatní lidi vytáčejí. A dovedou být hodně zlí a krutí k tomu, kdo jim dá slušně najevo, že mu jejich „vykroucenost“ vadí. Proto tuhle jejich mediální exhibici nesnáším.
Dítě populárních osobností to má navíc vždy o něco složitější. Často trpí poruchami chování, dospívání bývá dost složité. Dítě dvou teploušů, kteří si libují ve „světlech ramp“ je už dopředu chudák. Finančně zajištěný, ale do budoucna není o co stát.
Další věc je to, že chlapi „čekají“ dítě. Nebudu říkat alibisticky, že mi to je jedno – lidi jsou lidi – a pak si za rohem uplivávat. Ať si říká kdo chce, co chce, mě osobně je z té představy špatně. Společnost se ubírá přinejmenším podivným směrem. Asi jsem moc „staromilská“. Myslím, že rodina je jen máma a táta. Nikdy mě nenapadlo, že něco tak jasného budu muset kdy řešit.

anonym

nadšen(a)

Pokud má dítě vyrůstat v nějakém náhradním zařízení jako je např.dětský domov, myslím si, že i „rodina“ tvořena z dvou mužů nebo dvou žen je lepší varianta. Homosexualita není ani dědičná ani jí není možné získat odpozorováním. Otázkou je, jaký model rodiny si takto vychovávané dítě do života ponese. V tomto konkrétním případě mě zaráží, že se jedná o dítě z „náhradní matky“, tedy ne
o žádného sirotka, nebo opuštěné dítě z Afriky atd. A to mi nesedí.

anonym

nadšen(a)

Doplňuji:
ani ani.
špatne zvolené možnosti.
a čo navrátilová?
nechápem, prečo vás zaujíma práve sexuálne orientácia a nie napr. či má E.J. rád špargle.

Kamionacka09

nadšen(a)

Sice jsou na dite tak nejak starsi ale je to jejich vec a je mi to jedno.

Larissa

nadšen(a)

Fienir

znechucen(a)

Doplňuji:
Základem rodiny je muž a žena, je to tak všude v přírodě, proto nezavádějme žádné novoty, které mohou spíš uškodit než pomoct.

LejdyTerr

nadšen(a)

M.

Ani jedno. Nemám proti tomu nic, nestarám se o to.

cochee

No vidíš a jsi na omylu, mi je to srdečně šumák. 😁

hanulka11

nedal jsi třetí možnost – vůbec mě to nezajímá