Zlatý

Jste z toho znechuceni nebo nadšeni?

http://www.lidovky.cz/…

Dal jsem jen dvě odpovědi, podle mě nic mezi mezi není, je skupina lidí, která toto vítá a druhé skupině lidí je z toho na blití (případně je pod otázkou diskuse). Zajímá mě, jak to vidíte vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Zlatý

znechucen(a)

Nejsem znechucen ani ne nafšen. Hlavně mi chybí v anketě další možnost. Nelze se na to dívat černo- bíle, jak to vidíš ty. Mě osobně se to nelíbíé, ale je to jejich problém, ne můj. A i kdyby se mně to nějak dotklo, tak s tím stejně nic neudělám.

Další odpovědi:

Zlatý

nadšen(a)

ani jedno ani druhe ..a koukl jsem jen na nadpis ...a stacilo takovyma vecma se nezabivam ...je to jejich zivot a jejich rozhodnuti ...a kvuli pisatelum techto clanku je oto vice slozitejsi...a lidem kteri to nechapou ....

Zlatý

znechucen(a)

Znám hodně homosexuálů, kteří žijí obyčejným životem, nikdo se o ně nestará a oni netouží být středem pozornosti. Běžní lidé.
Pak znám ale ještě víc promiskuitních teploušů, kterým jde jen o to - provokovat okolí za každou cenu. Je fakt, že gayové jsou ve většině více expresivní než heteromuži, více vyznávají kult těla, jsou exhibicionisté, kteří na sebe rádi upozorňují - a mnohým dělá dobře to, že tím ostatní lidi vytáčejí. A dovedou být hodně zlí a krutí k tomu, kdo jim dá slušně najevo, že mu jejich "vykroucenost" vadí. Proto tuhle jejich mediální exhibici nesnáším.
Dítě populárních osobností to má navíc vždy o něco složitější. Často trpí poruchami chování, dospívání bývá dost složité. Dítě dvou teploušů, kteří si libují ve "světlech ramp" je už dopředu chudák. Finančně zajištěný, ale do budoucna není o co stát.
Další věc je to, že chlapi "čekají" dítě. Nebudu říkat alibisticky, že mi to je jedno - lidi jsou lidi - a pak si za rohem uplivávat. Ať si říká kdo chce, co chce, mě osobně je z té představy špatně. Společnost se ubírá přinejmenším podivným směrem. Asi jsem moc "staromilská". Myslím, že rodina je jen máma a táta. Nikdy mě nenapadlo, že něco tak jasného budu muset kdy řešit.

nadšen(a)

Pokud má dítě vyrůstat v nějakém náhradním zařízení jako je např.dětský domov, myslím si, že i "rodina" tvořena z dvou mužů nebo dvou žen je lepší varianta. Homosexualita není ani dědičná ani jí není možné získat odpozorováním. Otázkou je, jaký model rodiny si takto vychovávané dítě do života ponese. V tomto konkrétním případě mě zaráží, že se jedná o dítě z "náhradní matky", tedy ne
o žádného sirotka, nebo opuštěné dítě z Afriky atd. A to mi nesedí.

nadšen(a)

Doplňuji:
ani ani.
špatne zvolené možnosti.
a čo navrátilová?
nechápem, prečo vás zaujíma práve sexuálne orientácia a nie napr. či má E.J. rád špargle.

Pokročilý

nadšen(a)

Sice jsou na dite tak nejak starsi ale je to jejich vec a je mi to jedno.

Bronzový

nadšen(a)

Pokročilý

znechucen(a)

Doplňuji:
Základem rodiny je muž a žena, je to tak všude v přírodě, proto nezavádějme žádné novoty, které mohou spíš uškodit než pomoct.

Pokročilý

nadšen(a)

Diskuze k otázce

Bronzový

M.

Ani jedno. Nemám proti tomu nic, nestarám se o to.

Stříbrný

cochee

No vidíš a jsi na omylu, mi je to srdečně šumák. :-D

Zlatý

hanulka11

nedal jsi třetí možnost - vůbec mě to nezajímá

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.