annas

Jste to, co jíte, ale víte, proč to jíte? Skrývá se za tím abnormální chuť, která skrývá skutečný přirozený hlad?

Nedávno jsem zahlédla na netu autorku pořadu , která se radikálně změnila..

https://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/747206/dok­torka-cajthamlova-ze-jste-to-co-jite-je-to-uplne-jina-zena.html

Nejlepší odpověď
led

K článku v odkaze:
nikto nevie vopred, ako sa zmení časom, ak bude žiť v omyle. Čas je silný čarodej.

k otázke:
Nie som to, čo jem, až tak hlboko som neklesla, aby som jedla človeka.
Svoj prirodzený hlad liečim jedlom prirodzeným pre človeka.