Bunnik

Jste spíše pořádní (třeba jako Monika z přátel) nebo bordeláři? :)

Tak tu sedím u PC právě poté, co jsem našim uklidila kuchyň (z vlastní vůle, jen tak) a vidím tady kolem počítače ten nepořádek… Většinou postupně syslím věci kolem sebe a pak to naráz všechno uklidím. Jsem ráda, když mám vše při ruce. V chaosu se vyznám mnohem lépe, protože je vše na vrchu, kdežto, když si uklidím… pak věci hledám marně. Můj přítel mi neustále připomíná, jaký mám všude bordel, protože on je pravý opak. Vše po sobě ihned uklidí, moc věcí ani nemá… Jak to máte vy?

Nejlepší odpověď
kapka

My máme někdy naopak jenom ustláno, jinak hrůza:-)))
Myslím, že já osobně ten bordel nedělám, jen ho pořád nestíhám likvidovat. Dělají ho spíš děti, zvířata, různé fyzikální zákony a ten Němec, co s náma bydlí.
Věci mají samozřejmě svá místa, některé i dvě, tři. Prostě když to není v tom prvním šuplíku vlevo, tak to bude stoprocentně v té druhé skříňce vpravo dole. A jestli to tam není, tak to musel někdo dát jinam, ale o tom já nic nevím.

Další odpovědi
Miroslavst

Nenapsala jsi bordelář jako…, ale to nevadí.
Já tvrdím, že zde mám pořádek jako nikdo nikde, bohužel manželka je opačného názoru.
Asi ji budu muset vyměnit. Furt mi do toho pořádku kecá :D

Cullinda

Pořádek je pro blbce a inteligent ovládá chaos :) No u nás je to opačně – přítel nechá kdekoliv prakticky cokoliv, ale pak to nemůže najít. Takže pokud stav jajékoliv části bytu přesáhne pro mě únosnou mez tak se na to vrhnu, aby se vše zase našlo, ale sterilitu nepěstuji.

aramah

Mám ráda pořádek ale že bych poletovala s prachovkou to zas ne.Ale návštěva ani o půlnoci mně nezaskočí..

Jahoda

Já se svým manželem se snažíme mít všude pořádek. Je sice pravda, že nějaký ten den to kašlu a dělám co chci, ale když se večer podívám, jak jsou všude věci rozházené, stejně mi to nedá a uklidím to.

Když je oslava narozenin apod. je jasné, že nepořádek bude. Po takových oslavách jsem vyčerpaná, takže si lehnu a uklidím to druhý den 🙂

Lucy13

jedině bordelář, až když mě to začne štvát tak vezmu úklid od podlahy. Ale mám to štěstí že mi do toho nikdo zatím nekecá 😁

panenka

Můj manžel i já máme rádi všude pořádek takže kromě jednoho hrnku od kávy u PC mám vždy všude uklizeno.

martina1

Mě říkají,že jsem posedlá pořádkem z práce.A asi je to pravda,a proto mě tak rozčiluje bordel doma.Kdo má malé děti,tak ví,jak těžké je doma udržet věci srovnané.Teď uklízí nejvíc manžel a to stojí zato.Na oko je vše ulkizené,ale nesmí se otevřít šuplík,nebo kouknout do špajzky.No,musím to přežít.Co ovšem nesnáším je špína.I teď se každý den plazím s hadrem a otírám prach a denně se stírá,ikdž drahá polovička nadává,že se podlaha ještě nelepí.Jinak mě nikdo nepřesvědčí,že není lepší věc uklidit na své místo.....

quentos

nejsem bordelář, jen mám svůj vlastní důmyslný systém, který ostatní nechápou ;{))>

„Pořádek je pro blbý – inteligent ovládá chaos!“

… už to tu koukám napsala Cullinda přede mnou – tím se akorát potvrzuje, že to platí ;{))>

PostApMan

Řeknu to takhle – Uklízím rád svůj chaos, a to ve smyslu, když přijde někdo na návštěvu vypadá to u mě chaoticky a neuklizeně, ale já v tom mám systém, a v tom chaotickém systému si udržuju pořádek abych nemusel nikdy nic hledat, např.: pokud mám na stole chaotickou hromadu papírů z práce, neuklízím jí, protože vím že jsem na ní položil klíče od auta, když jí uklidím, tak ty klíče položím automaticky někam jinam a následně je hledám ,rozumíte mi ? Asi ne co ,nevadí.

Ale jsem svím způsobem pořádný, a rád uklízím.

ten který je

Mám kolikrát za úkol doma uklidit,ale díky těmto stránkám úklid odkládám,pak přijde moje žena z práce a je zle.:-D

Michal

Jsme velmi pořádnípřesto,že máme psa a andulku.Kdybyste teď přijela na kávu tak jediný nepořádek je to,že je rozestláno.