HDMI

Jste rádi že přestali dávat v televizi Comeback?

Nejlepší odpověď
MacChill

Ne ten pořad měl budoucnost, bylo to zábavný a zároveň nenáročný (prakticky se to točilo s pár herci a ve třech místnostích)

Další odpovědi
arygnoc

jedna z mála věcí, na které se dalo koukat, i když to byla laciná zábava.

Pořad lepší jako SuperStar nebo správy na Nově (pokaždé jsem musel pod televizí vytírat krev, proč to nepřejmenujou na kriminální správy?)

anonym

no je to škoda, nemyslím si že zrovna nova umí produkovat dobrou zábavu, jejich silvestrovské show které mají být především o zábavě bývají spíše k pláči, ale comback se dal sledovat.

MrGandy

Není to taková hrůza. Možná ještě nějaké díly natočí …ale o tom nic nevím. Hlavní, co bych chtěl, aby začali dávat nové díly mentalisty …

tom004

Neviděl jsem jediný díl,takže nejsem,ani rád,ani nerad.Jsou seriály,jejichž pokračování bych viděl raději.Např. český seriál,Strážce duší ap.,jen nevím jestli si ten název pamatuji dobře.

roxy52

Jooooooo ! Větší kravinu snad ještě nikdy nikde nedávali.(podotýkám- můj názor).