zjentek

Jste rádi za prognózy počasí, kdy od poloviny září bude stabilně přes den cca 15 (jako dnes) a v noci dokonce 5°C?

To se nám od toho horka uleví, no ne?

Odpovědi
Rokio

Ano, jsem šťastný jako blecha. Je to rozhodně lepší než teploty nad 30 stupňů Celsia.

paul1

Celkem to uvítám, tedy pokud se to potvrdí. Jinak – někde jsem četl, že z psychologického hlediska člověk lépe snáší teplo jako chlad.

Kryšpín

Když je chladněji je většina národa klidnější a není agresivní

zjentek

Paul, ó jej tak to nás brzy čekají veselá překvapení tady u otázek. (;