Avatar uživatele
roxy52

Jste připraveni na to,že si opět budeme muset kupovat novou lékárničku ??

Zjistili,že ta nejnovější zase nevyhovuje.Mám pocit,že si už z nás dělají pr… ! Pevně věřím,že bude stačit jenom nepoužívat to dýchací zařízení a že si nebudeme muset kupovat lékárnu novou.Spočítejte si ,jak si na tom někdo pěkně mastí kapsu-co aut,to lékárna.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, flodur, anonym před 4839 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

já jsem z toho takový mamut že to budu asi řešit tak že od roku 1990 budu mít všechny a při kontrole si můžou vybrat tu správnou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Jejda roxy já vidím tvoji fotečku 🙂 ano taky mě to tak připadá jsou to zmetci arači se více nebudu rozepisovat nebo bych se musela zase rozčilovat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Je to skutečně jako v Kocourkově a viník opět žádný nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Však to tak je, že se změny dělají kvůli tomu, aby si někdo namastil kapsy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

pro motorky je změna až od října, tak snad se to do té doby vyřeší. Zatím to neřeším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Klídek – pokud, tak vyjde nařízení, že dýchací zařízení nepoužívat. A v tv zprávách zřetelně řekli, že obsah lékárny se sestavoval před 2 roky a EU svoje nařízení vydalo nedávno. Tak bych to tak tragicky neviděl.
A s těmi lékárničkami – nemuseli jsme si kupovat nové, jen doplnit co tam chybí.
PS – určitě nějaký český koumák brzo přijde na to, jak dýchací masky využít. Mne třeba napadá na inhalaci při rýmě (vdechovat páru), pro radost inhalace „marjánky“, pro inhalace vůně ze zabíječky k sucharu, když nám dokotoři zakáží vepřové, pro výběr peněz z banky atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Ať už jdou s těma lékárničkama někam!Třeba do …!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek