roxy52

Jste připraveni na to,že si opět budeme muset kupovat novou lékárničku ??

Zjistili,že ta nejnovější zase nevyhovuje.Mám pocit,že si už z nás dělají pr… ! Pevně věřím,že bude stačit jenom nepoužívat to dýchací zařízení a že si nebudeme muset kupovat lékárnu novou.Spočítejte si ,jak si na tom někdo pěkně mastí kapsu-co aut,to lékárna.

Nejlepší odpověď
anonym

já jsem z toho takový mamut že to budu asi řešit tak že od roku 1990 budu mít všechny a při kontrole si můžou vybrat tu správnou

Další odpovědi
panenka

Jejda roxy já vidím tvoji fotečku 🙂 ano taky mě to tak připadá jsou to zmetci arači se více nebudu rozepisovat nebo bych se musela zase rozčilovat

oskar

Je to skutečně jako v Kocourkově a viník opět žádný nebude.

ReHu

Však to tak je, že se změny dělají kvůli tomu, aby si někdo namastil kapsy.

Miroslavst

pro motorky je změna až od října, tak snad se to do té doby vyřeší. Zatím to neřeším.

venkovan

Klídek – pokud, tak vyjde nařízení, že dýchací zařízení nepoužívat. A v tv zprávách zřetelně řekli, že obsah lékárny se sestavoval před 2 roky a EU svoje nařízení vydalo nedávno. Tak bych to tak tragicky neviděl.
A s těmi lékárničkami – nemuseli jsme si kupovat nové, jen doplnit co tam chybí.
PS – určitě nějaký český koumák brzo přijde na to, jak dýchací masky využít. Mne třeba napadá na inhalaci při rýmě (vdechovat páru), pro radost inhalace „marjánky“, pro inhalace vůně ze zabíječky k sucharu, když nám dokotoři zakáží vepřové, pro výběr peněz z banky atd.

flodur

Ať už jdou s těma lékárničkama někam!Třeba do …!