Avatar uživatele
anonym

Jste přesvědčení, že někteří imigranti jsou opravdu mírumilovní a vděční za vše?

Koukněte se na tohle krátké video a udělejte si úsudek o všem.
Díky za případné komentáře.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dxfyjKqq-n8
Pro Msi.tv NovA NESLUDUJI VŮBEC.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 3148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elfka Andy

Na to video se dívat nebudu, nechce se mi :D Ale doufám že je vždycky nějaká výjimka, protože pokud žiju ve světě, kde není ani jeden člověk hodnej a mírumilovnej, tak jdu na dálničák.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Tak jsem to zkoukla až do konce. Snad si nemyslíš, že budou jíst rohlíky.Když nafasovali prachy. Hezky nám to ukázal, frajer, v pruhovaným triku.

Jinak názor mám, a ten se nezmění.

msi- trochu drzej ne? Kdo je podle tebe ovce! Jakože všichni, kdo mrkne na novu ? A když kouknu na jinou stanici, tak jsem co?

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Netvrdím že všichni ale alespoň větší půlka ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nejsem o tom přesvědčena. Vím to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Krátke videá možno nakrútiť rôznym spôsobom v zmysle hesla „účel svätí prostriedky“. Stačí, keď pozriete v televizii videá a komentáre k tej istej udalosti.
K otázke sú „někteří imigranti jsou opravdu mírumilovní a vděční za vše?“ Ano, sú. Treba si uvedomiť, že nie sú len ekonomickí, ktorých nám najviac prezentujú médiá, ale aj emigranti zo svojej krajiny, ktorí naozaj museli(!) z politických, náboženských, alebo iných vážnych dôvodov opustiť svoju vlasť…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Ano, tvrdím, že existují nejméně dva imigranti (dva, aby bylo možno použít množné číslo) kteří jsou opravdu mírumilovní a vděční za vše.

Ovšem podle mého skromného nekvalifikovaného odhadu NEJMÉNĚ třetina imigrantů takových vůbec není.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Jugare – je fakt, že takového autora/reportéra, jakým je Karel Bodlak, by ani na Nově nezaměstnali…
😁

před 3148 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3148 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek