Jste přesvědčení, že někteří imigranti jsou opravdu mírumilovní a vděční za vše?

Koukněte se na tohle krátké video a udělejte si úsudek o všem.
Díky za případné komentáře.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dxfyjKqq-n8
Pro Msi.tv NovA NESLUDUJI VŮBEC.

Nejlepší odpověď
Elfka Andy

Na to video se dívat nebudu, nechce se mi :D Ale doufám že je vždycky nějaká výjimka, protože pokud žiju ve světě, kde není ani jeden člověk hodnej a mírumilovnej, tak jdu na dálničák.

Další odpovědi
redy

Tak jsem to zkoukla až do konce. Snad si nemyslíš, že budou jíst rohlíky.Když nafasovali prachy. Hezky nám to ukázal, frajer, v pruhovaným triku.

Jinak názor mám, a ten se nezmění.

msi- trochu drzej ne? Kdo je podle tebe ovce! Jakože všichni, kdo mrkne na novu ? A když kouknu na jinou stanici, tak jsem co?

štamgast

Netvrdím že všichni ale alespoň větší půlka ano.

ivzez

Nejsem o tom přesvědčena. Vím to.

led

Krátke videá možno nakrútiť rôznym spôsobom v zmysle hesla „účel svätí prostriedky“. Stačí, keď pozriete v televizii videá a komentáre k tej istej udalosti.
K otázke sú „někteří imigranti jsou opravdu mírumilovní a vděční za vše?“ Ano, sú. Treba si uvedomiť, že nie sú len ekonomickí, ktorých nám najviac prezentujú médiá, ale aj emigranti zo svojej krajiny, ktorí naozaj museli(!) z politických, náboženských, alebo iných vážnych dôvodov opustiť svoju vlasť…

klumprt

Ano, tvrdím, že existují nejméně dva imigranti (dva, aby bylo možno použít množné číslo) kteří jsou opravdu mírumilovní a vděční za vše.

Ovšem podle mého skromného nekvalifikovaného odhadu NEJMÉNĚ třetina imigrantů takových vůbec není.

gecco

Jugare – je fakt, že takového autora/reportéra, jakým je Karel Bodlak, by ani na Nově nezaměstnali…
😁

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.