Mili @

Jste pověrčiví?

Nemáte rádi pátek 13. nebo černou kočku, když Vám přejde přes cestu, chytáte se za knoflík, když (a to je zázrak…) vidíte kominíka?

Nejlepší odpověď
anonym

Když mi přejde kočka přes cestu,třikrát si odplivnu,když jsem vídával kominíka i za knoflík jsem se chytil a když padala hvězda,vždy jsem si něco přál

Další odpovědi
ten který je

Trochu jsem.Ještě překračuju kanály a jsem na pozoru když v autě jede dědek s kloboukem na hlavě.:-)

hanulka11

Nijak to neprožívám, je to den jako každý jiný , co se má stát se stane.