MacChill

Jste nemocní?

Taky vás dostala rchlá změna počasí?
Doplňuji:
Nj nastydl jsem .. a i dost lidí v mém okolí

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano již víc jak týden a celá rodina, kromě manžela. Některé z dětí přitáhlo zřejmě bacil ze školy. Manžel se tomu pravděpodobně vyhnul jen díky tomu, že je skoro pořád v práci. Nejhůř je na tom nejmladší, té se k tomu přidal ještě zápal plic.

Další odpovědi
GM

Ne, nějaká rychlá změna počasí mě nemůže zdolat. Ženská vydrží víc než člověk.

Drap

Jen na hlavu, ale to mám trvale.

hanulka11

Já ne .A ty? Musíš se otužovat pak tě nic neporazí

jste prostě asi zchoulostivělí

MacChill

Ale pamatuju si, že je to takhle každý brzký podzim… A když se ještě objeví něco jako babí léto a změna je prudší je to o to horší…

hanulka11

netrpím nikdy na změny počasí, prostě chodíš asi málo ven za každého počasí a otužuj se studenou vodou -poznáš jak ti to za čas udělá dobře tělo ti poděkuje

MacChill

No nevím, můžu tě ujistit, že se každý den sprchuji studenou vodou :)…

hanulka11

tak v tom pokračuj tělo si zvykne a nebudeš stonat a jez hodně zeleniny