Đšáša <3

Jste na necom zavisli ? :D

Nejlepší odpověď
Drap

Na svých blízkých a na tabáku

Další odpovědi
anonym

Vezměte mi notebook a mobil a nepřežijete to :)

anonym

Jsem zavisla sama na sobe … primo posedla …
🙂 , pak na synech ( kdyz se nevidime , mame takovy ritual , ze si alespon denne piseme sms. A kdyz neni o cem , jen me syn napise slovo : Hovinko . 🙂
Me to staci , vim , ze si alespon vzpomnel. 🙂 Nejsme normalni rodina , jsme vsichni tak trochu blazni. 🙂
Pak na zviratkach , lese, hezkem bydleni , cestovani , praci , pc – mailech , knizkach , pratelych … je toho jeste vice.. -iv-

arygnoc

kafe, cigareta, práce, přítelkyně.
je toho celkem dost.