Lgee

Jste milionářem? V kolika letech jste se jím stali?

V kolika letech jste se stály milionáři?

Rokio: kolik ti je?

Jste Milionáři?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
Rokio

Nejsem milionář, ale jsem korunový multistotisícionář. Můj finanční majetek přesahuje částku 400.000 Kč.

Korunovým milionářem bych se měl stát přibližně kolem třicátého roku věku, pokud vše vyjde podle plánu.

Další odpovědi
elkon

Za prvé ti do toho nic není a za druhé, proč oslovuješ pouze ženy? Nebo neumíš česky?

Edison

Fak si myslíš, že Ti někdo dobrovolně a veřejně sdělí údaje o svém majetku? Použij mozeg a přestaň klást tyhle hloupé otázky.

Lgee

Elkon – já se neptam na konkrétní majetek, ale jen v kolika ses stal/a milionářem jestli v 5 letech nebo 70.

Lgee

Ty použij „mozeg“. Já se neptam na výši ale jen v kolika letech se člověk stal milionářem.

Edison

Dvě věci: 1. Ani do toho Ti nic nejni, 2. jakákoli odpověď jiná, než odmítnutí odpovědi už dsama o sobě říká, kdo je a kdo není milionář. To samo o sobě je sdělování výše majetku. Tak vychladni a přestaň se chovat jako TIPAŘ! Zatím mám z Tebe dojem, že hledáš oběť pro některou z nekalých činností.

Lgee

Pres internet ..

Edison

Těhle případů známe… I tr. činnost se dá dělat přes net. Uvědom si, že takovéto shánění informací o majetku druhých by mohlo být hodnocení jako tr. č. krádeže nebo loupeže (nebo jiného) ve fázi přípravy.

Dochy

" by mohlo být hodnocení jako tr. č. krádeže nebo loupeže (nebo jiného) ve fázi přípravy."
Poněkud přehnané tvrzení. Pokud se mně na ulici někdo zeptá zda mám hodinky, předpokládám, že potřebuje vědět kolik je hodin. Rozhodně na něj nebudu hned volat policii, že mi je chce ukrást…

Lgee

Příprava, a kde máš nějaký důkaz ze chci někoho okrást, jen se normalne ptam protoze me tok zajima to bych asi musel být nějaká fetka kdybych byl schopný krást a takový se na netu neobjevují

Edison

Od dokazování jsou tu jiné instituce. Krom toho já jsem řekl, že mám takový dojem, z ničeho Tě neobviňuju… Zatím. Podle Tebe kradou jen fetky?? Asi s tím máš nějaké zkušenosti… Zloději se taky jen normálně zajímaj o majetek druhých…

Lgee

Jen říkám že zajímání se o majetek ostatních není trestný čin, to bych mušek třeba někomu chtít ukrást peněženku což se mi nepovede a to je možná pokus o krádež.

Lgee

Ale skoro !každý zloděj je zároveň fetka.

Lgee

Wtf ty už to neber oběť tady budu hledat. Twl

Edison

Ty se přestaň starat o majetek druhých a starej se především o sebe…

zjentek

Edison a ty se přestaň chovat jako guma a chovej patřičně, v tomto případě jako běloch na českým webu. Tento můj příspěvek zdůvodňuji ochranou slabšího na internetu. Kapišto.