Avatar uživatele
Lgee

Jste milionářem? V kolika letech jste se jím stali?

V kolika letech jste se stály milionáři?

Rokio: kolik ti je?

Jste Milionáři?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1663 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nejsem milionář, ale jsem korunový multistotisícionář. Můj finanční majetek přesahuje částku 400.000 Kč.

Korunovým milionářem bych se měl stát přibližně kolem třicátého roku věku, pokud vše vyjde podle plánu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lgee Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Za prvé ti do toho nic není a za druhé, proč oslovuješ pouze ženy? Nebo neumíš česky?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Fak si myslíš, že Ti někdo dobrovolně a veřejně sdělí údaje o svém majetku? Použij mozeg a přestaň klást tyhle hloupé otázky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

Elkon – já se neptam na konkrétní majetek, ale jen v kolika ses stal/a milionářem jestli v 5 letech nebo 70.

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Ty použij „mozeg“. Já se neptam na výši ale jen v kolika letech se člověk stal milionářem.

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Dvě věci: 1. Ani do toho Ti nic nejni, 2. jakákoli odpověď jiná, než odmítnutí odpovědi už dsama o sobě říká, kdo je a kdo není milionář. To samo o sobě je sdělování výše majetku. Tak vychladni a přestaň se chovat jako TIPAŘ! Zatím mám z Tebe dojem, že hledáš oběť pro některou z nekalých činností.

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Pres internet ..

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Těhle případů známe… I tr. činnost se dá dělat přes net. Uvědom si, že takovéto shánění informací o majetku druhých by mohlo být hodnocení jako tr. č. krádeže nebo loupeže (nebo jiného) ve fázi přípravy.

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

" by mohlo být hodnocení jako tr. č. krádeže nebo loupeže (nebo jiného) ve fázi přípravy."
Poněkud přehnané tvrzení. Pokud se mně na ulici někdo zeptá zda mám hodinky, předpokládám, že potřebuje vědět kolik je hodin. Rozhodně na něj nebudu hned volat policii, že mi je chce ukrást…

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Příprava, a kde máš nějaký důkaz ze chci někoho okrást, jen se normalne ptam protoze me tok zajima to bych asi musel být nějaká fetka kdybych byl schopný krást a takový se na netu neobjevují

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Od dokazování jsou tu jiné instituce. Krom toho já jsem řekl, že mám takový dojem, z ničeho Tě neobviňuju… Zatím. Podle Tebe kradou jen fetky?? Asi s tím máš nějaké zkušenosti… Zloději se taky jen normálně zajímaj o majetek druhých…

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Jen říkám že zajímání se o majetek ostatních není trestný čin, to bych mušek třeba někomu chtít ukrást peněženku což se mi nepovede a to je možná pokus o krádež.

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Ale skoro !každý zloděj je zároveň fetka.

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Wtf ty už to neber oběť tady budu hledat. Twl

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ty se přestaň starat o majetek druhých a starej se především o sebe…

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Edison a ty se přestaň chovat jako guma a chovej patřičně, v tomto případě jako běloch na českým webu. Tento můj příspěvek zdůvodňuji ochranou slabšího na internetu. Kapišto.

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek