dust8

Jste již smíření s tím, že vás dostane Covid-19?

Nejlepší odpověď
dudu

Vzhledem ke svému věku a chorobám, které jsem si dosud uhnal bych útok koronaviru neměl přežit. Na druhé straně je malá pravděpodobnost, že se ocitnu v infikovaném prostředí neboť autem pendluji jen mezi bytem a chalupou. Babču v nejhorším případě nechám utratit.

Další odpovědi
Rokio

Pokud člověk je opatrný, chrání si své zdraví, dodržuje preventivní opatření a respektuje nařízení vlády, tak se koronaviru s nejvyšší pravděpodobnos­tí vyhne.

briketka10

Jj, ale čelím infekci prakem a skobičkama 😁

aliendrone

No, počítat s tím je třeba. Ale musím si dávat majzla KDE mě dostane, byla by hanba porušit rodinnou tradici a natáhnout brka v posteli. ;) :)
Venkoncem jsem ALIENDRONE a rýma to není, tož předpokládám, že infekci přežiju a následně ti zhanobím hrobeček! ;) :D :D