zjentek

Jsou zadní stehna a zadky velbloudů docela podobné těm ženským?

Hlavně tedy při pohybu, v chůzi. Já byl z tohoto „jevu“ dnes slušně vyjevený, protože se mně to zdálo. Ale možná jsem jen trefil na krásného velblouda. Děkuju.

Odpovědi
michalds

Spíše předky. Říká se tomu Camel Toe. Dále se nechci moc vypisovat, aby mi odpověď nesmázli ;)

cappuccino

A dival ses nekdy na hrocha nebo nosorozce zezadu?:) !!

Dochy

michalds:
Ale „Camel toe“ není předek velblouda. Na velbloudovi to vcelku nemá žádný problematický kontext…