Klára K.

Jsou všichni dospívající kluci takoví, že kouří, pijou a koukají na porno?

prostě by mne to zajímalo, u dívek mi to tak nepřijde…

Nejlepší odpověď
msi

Názor:
Všichni? Přeci je jasný, že nejsou. Asi si se chtěla zeptat „Proč jsou ‚někteří‘ kluci tací, že .....“

  • Kouření je jejich blbost, že propadnou kolektivu – tj. kamarádům z frajerství, předvádění se před ostatníma, že se tím snaží řadit mezi už dospělé…apod. a nebo to mají po rodičích, kteří kouří doma pořád – čili v tom prostředí žijou a vyrůstají..
  • Alkohol to je zas jiná.. prostě jsou lidi, co si příležitostně dají…a pak lidi, co chlastaj na diskotékách, doma, po skole furt apod… prostě někdo chlastat umí někdo ne… kolikrát vždycky pamatuju ve tříde jak bylo po víkendu a všichni mluvili o tom, kolik toho vychlastali, co všecko si nepamatujou, skym si užili apod… tohle nemá nic společnýho se zábavou podle mě…
  • Porno… když se kluk občas koukne na porno…je to v pořádku, a kdo se přeci nepodivá…noták teď zahoďmě blbé kecy a budme svý… kdo z nás se nepodival? Hm? Přeci by naopak bylo divný, kdyby se kluk na porno nepodival nebo nedival… má to svoje opodstatnění … aspoň není pak blbej a něco ví a okouká… na tom nic není.. ale zase je něco jinyho, když někdo na porno kouká vyloženě každý den!… Někdo má holku a tak to úbec nepotřebuje.. a i holky koukají na porno nemysli si ;) a i holky kouřej a to je jich taky dost :) a taky chlastaj to taky si nemysli… ale klucí určitě víc… ;)

Doplňuji:
Pro huxa: Byl to jen můj názor, nikoliv nějáký fakt, který je daný. Ve vašem případě opravdu nevím proč kouříte, nevím proč jste sáhl po cigaretách, když jste začínal…to víte nejlépe jen vy sámotný. Já třeba nevidím důvod kouřit. Vy asi ano, ale neberu Vám to. A teď obecně, né na Vás: Škodí to, smrdí vám oblečení, smrdí vám z úst, stojí to dost peněz,… raději bych tyhle peníze vrazil do něčeho užitečnějšího pro člověka, ale tim nikoho nenapadám opravdu. Je to vážně věc člověk jak s čím naloží.

Další odpovědi
MichalTy

Z toho dělám občas jen to poslední ;) Bude mi patnáct.

Awe

Všichni ne…Ale 100% všichni koukají na porno.Vidíš snad na pornu něco špatného?Já absolutně ne a osobně mám rád ženy co se na porno taky mrknou

huxa

Už jsem dospívající muž, kouřím, piju, ale na porno se nekoukám, já se na něj dívám, tudíž?

Porno alespoň pětkrát v životě viděla podstatná část vzdělanější populace, v ČR kouří každý pátý člověk a pije dá se říct každý až na ty co sají energii z vesmíru.

msi-nikdo z mého kolektivu nekouří, rodiče nekouří, mezi dospělé jsem nikdo nechtěl patřit a být spíše nevýrazný než se předvádět, tak řekni, jaký mám důvod ke kouření? 🙂 Dám ti malou nápovědu, naprosto stejný důvod mám i k příležitostnému pití alkoholu.
Doplňuji:
msi-proto jsem na to reagoval. Nyní kouřím ochucené cigarety a přecházím na ochucené doutníky. Nepoznal bys, že jsem před minutou kouřil, tudíž nějaký smrad není. Toto mi na protikuřácích vadí. Jste něco jako rasisti-pár černých ti ukradne peněženku a už jsou všichni černí „ti špatní“.
70Kč týdně, to je vážně hodně peněz? 🙂 Když by sis ušetřil jeden hamburger, máš na krabičku cigaret.

led

Dospievajúce dievčatá to nerobia? To mi je prekvapenie…
Je to v ľudskej povahe. Prirodzene, nie u všetkých, ale vo väčšine.
Čo je zakázané (a neznáme), priťahuje.
…Tým skôr u dospievajúcich „mladých mužov a mladých žien“ (ano, oni sa už necítia deťmi), ktorí hľadajú aj odpovede na svoje otázky (na ktoré im dospelí neodpovedajú, prípadne ich odkazujú na neskorší vek), všade, kde sa dá (aj nelegálne).

anonym

Kouří jenom slabí lidé bez vůle, občas se napiju slivovičky nebo piva a na porno čumím docela často.
Kromě cigaret je všechno ostatní v míře normální.

Nely.P

Na 95 % bohužel ano…

bolak

Jen ti lepší z nás..