zjentek

Jsou v hromadné dopravě pachy nějak a něčím vymezeny?

..to si na sebe lidi můžou nababrat fakt co chtěj a kolik chtěj?

Nejlepší odpověď
carpediem

Můžou:-(((
Je to mazec, a teď si představ, že seš těhotná žena, a vedle tebe je chlap politý falešným farenhaitem, no nepoblil bys ho:-DDD

Další odpovědi
gecco

Obvykle to ´řeší´ Přepravní řád – „cestující nesmí ostatní obtěžovat zápachem“ (nebo tak nějak) – ale nikde není určena míra zápachu (a taky jak bys to měřil, že?)…
___
Pokud ti někdo v dopravním prostředku smrdí, buďto se přesuň jinam a nebo upozorni řidiče/ku (průvodčí/ho).
Osobně se přesouvám jinam.
😉

Nazdar Bazar

Pokud ti někdo v MHD zapáchá, napadni ho deodorantem.

marci1

Samozřejmě by nikdo pachem neměl ostatní cestující obtěžovat. Některé super parfémy člověk ještě přežije, ale ty „lidi“ co se rok nemyjí a ještě se schválně vozí v autobuse nebo tramvaji sem, tam a mají kolem sebe tolik volného místa, to je opravdu síla ! 🙂

mosoj

Norma říká, že maximální povolená hodnota uprostřed vozu hromadné dopravy je 1,5 Megapuchů.