sesednizkola

Jsou u zvirete stjne rozdily mezi starym a mladym ve fyzicke zdatnosti?

Pro lepsi pochopeni, stara baba neprepere mladeho kluka, pokud nni vycvicena a mlady kluk uplne jelito. Souboj vypadal by asi uplne jink, nez stara lvice s mladym lvem, i kdyz by lev asi vyhral. Vite co. Mezi lidmi mi prijde vetsi rozsil mezi nesilnym a silnym.

Odpovědi
Hans51

Rozdíl ve zdatnosti mezi pohlavími je zcela zřejmý, stejně tak záleží i na věku v rámci jednoho pohlaví. Úplně mladý má smůlu, časem sílí a pak zase slábne. Přijde mi to jako naprosto logický koloběh života.