Bronzový

Jsou u vás v TESCU tyto pokladny?

http://www.itesco.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

jo a než jsem přišla na to jak to funguje udělala jsem si trapas,stála jsem u toho jak slépka a čekala kdy k pokladně dodají ještě pokladní,no jo bába stará se musí učit novým věcem

Další odpovědi:

Zlatý

Ano jsou, ale jak se to dělá nevím. Někdo tam stojí, jestli hlídá zda pípám všechno to netuším.

Zlatý

Ano, zatím jsem ji nezkusila, raději se nechám odbavit pokladní.

Zlatý

Znám a dopadla jsem jak burak.Pak jsdna pani za mnou řekla ,budete tu jen tak stát?Byla jsem úplně v ....

Zlatý

Dobrý! :D Že bych to taky vyzkoušela?

U nás ve městě Tesco není, bude se stavět ve vedlejším městě. Do Tesca jezdím do Ostravy.

Zlatý

Nebyla jsem u nás v Tescu asi měsíc,tak netuším či jsou nebo ne,ale muže to být zajímavé,pokud za mnou bude stát fronta lidí a já si nebudu vědět rady....
Na druhou stranu...s malým košíkem po prodejně jsem fakt moc lidí neviděla.

Zlatý

Ano jsou poprvé jsem hleděla jak trupka co to je dívala se pak na lidi a už jsem si to i vyzkoušela dobrý
Doplňuji:
trubka omlouvám se

Bronzový

Já to viděla v Londýně v Tescu, ale u nás ještě ne. Ale já tam moc nenakupuji, byla jsem v tom našem naposled před vánoci.

Zlatý

Zboží se položí na jeden pultík. Bere se do ruky a
přes čtečku se odkládá na druhý. Zároveň vykonáváte to co vám říká hlas z roproduktoru. Pokud něco uděláte špatně napomene vás a řekne co máte udělat.
Jednoduché a rychlé.

Bronzový

Na poprvé jsem čuměl jako puk, ale už jsem se to naučil. Pokladna také na mne mluví, takže mi napovídá. Chodím tam vždy, akorát když mám pečivo, tak ne - copak já vím, jak se správně jmenuje bulka celozrná sezamem sypaná 85g????

Jsou a je to paráda. Bývá u nich míň lidí, takže se vyhnu frontám. A je to jednoduchý - zboží si prostě "napípám", když mám ovoce, tak si vyberu z obrazovky, který to je, ono se to samo zváží, u pečiva totéž - podle obrázku na obrazovce vyberu druh a zadám množství. Platit se tam dá i kartou, takže paráda.

Zlatý

JJ, ale ještě jsem to nezkoušela.

Stříbrný

naše Tesco taky má =) jde s dobou =D

Zlatý

Tesco Rakovník to nemá

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.