Ondřej Vaněk

Jsou u mobilu lepší hardwarová nebo softwarová tlačítka?

Odpovědi
Anduliska

Podle mne jsou lepší hardwarová tlačítka (pro ty, co nechápou ty normální „knoflíky“), protože je menší procento překlepů a nezakrývají obrazovku.

McArthur

Z praktického pohledu na věc jsou lepší hardwarová tlačítka. SMS a vytáčení čísel lze dělat po slepu.

Softwarová tlačítka jsou ale na každém „chytrém“ telefonu, protože pro hardwarová tlačítka tam není místo a na běžných konstrukcích by to ani dobře nevypadalo.