Kerynka

Jsou tři kluci ty mají rádi stejnou holku vzdaj se jí nebo se mezi sebou domluvěj? všem je 15 let

Nejlepší odpověď
mosoj

Domluví se. Každý ji bude mít dva dny v týdnu a sedmý den bude odpočívat. Jako pán bůh když tvořil svět.

Další odpovědi
Sůwa

Ono hodně záleží (záležívalo) na té holce, jak se v podobné situaci zachová. Chytrá holka si nevybere žádného z nich a budou jí pak všichni dobrými kamarády. Zůstanou kamarády i mezi sebou.

anonym

No, hlavne aby ta holka mela rada i ty 3 kluky. Na ni jste se neptala. 🙂 -iv-

Terryle

Ještě jste zapomněli možnost, že si hoši dají pěstičkama do tlamiček a všichni se ukrutně rozhádaj.
Záleží na spoustě věcí – povahy, šance, jak dobří to jsou kamarádi, o koho (jestli vůbec o někoho) stojí ta holka.

slad08

Když ji nemůže mít jeden, nebude ji mít někdo.
Těch holek, tak proč se kvůli jedné hádat.