JanickeZ

Jsou silikonové podprsenky pohodlné?

Odpovědi
PetrMalec

Také jsem žádnou neměl, stejně jako Drap 🙂
Ale chytrý strejda Google vždy poradí cituji
„Silikonové podprsenky jsou nejen měkké a přírodní, ale navíc se nemusíte bát, že by vám spadla – a to díky samolepicím košíčkům. Nošení silikonové podprsenky je ale například vhodné i pod plesové či letní šaty, jak bylo řečeno – pro hluboké výstřihy a holá záda. K silikonovým podprsenkám jsou samozřejmě povětšinou dodávány i silikonová ramínka, která jsou také téměř neviditelná.“ viz: http://www.si­likonovepodprsen­ky.cz/trend-nynejsi-doby-jmenem-silikonove-podprsenky-a-jeji-pouziti/

Takže předpokládám, že pokud zvolíte správnou velikost, tak budou pohodlné asi jako normální podprsenky.

Zdroj: http://www.si­likonovepodprsen­ky.cz/trend-nynejsi-doby-jmenem-silikonove-podprsenky-a-jeji-pouziti/

Drap

Netuším, nikdy jsem žádnou neměl.

lexx

a jak to máme větět dyž žadnou nemáme a v obchodě nam nechcou půjčit ?

ivzez

Nevím, nenosím je.

Ale pozor na odkaz z odpovědi PetraMalce:
Obchodníkovi, kterému jeho zboží nestojí ani za snahu zjistit si relevantní informace,
který je schopen informační text svěřit „copywriterovi“ neovládajícímu češtinu, neumějícímu použít kontrolu pravopisu, neschopnému o napsaném textu přemýšlet a tvořícímu za 25 Kč/1 NS bych na Vašem místě moc nevěřila…

arachis

Jsou vhodné tak na chvíli,při zvláštních přípežitostí.Jinak hrozí pěkné opruzeninky.

mirákulum

Vcelku pohodlné. Ačkoli raději mám klasické, bavlněné.