HZK

Jsou Samsung Galaxy Watch funkční s Xiaomi (Redmi 3S)?

Sám Samsung ví jen to, že nemusí být s jiným telefonem než Samsungem plně funkční (tzn. omezená funkčnost),
tak mě zajímá, kdo máte Xiaomi a konkrétně Redmi 3S, jak to je s plnou kompatibilitou.

Odpovědi
anonym

Ahoj HZK, hlavně záleží na minimálních požadavcích na systém. Nevím který model máš na mysli, existuje Galaxy Watch, Galaxy Watch Active a Galaxy Watch Active2. Když třeba vezmu ty nejnovější (Galaxy Watch Active2) tak musíš mít Android 5.0 nebo vyšší a 1,5 GB RAM nebo vyšší. Samozřejmě tak jako u Apple Watch je konektivita lepší u telefonů přímo od výrobce. To znamená přítomnost některých rozšířených funkcí, ale i na mobilech jiných výrobců nepřijdeš o notifikace, hovory, měření aktivity…

HZK

Mám na mysli Galaxy Watch, označované 46mm . Jde mi o notifikace, ciferníky a to je budiž vše. Pokud je jistota, že mi to pujde, pak supr.
Ještě ně zarazila věc, u hodinek IP68, kde přes voděodolnost píší, že se s nimi člověk nemá potápět a moc je máchat, že se zkracuje životnost.

anonym

Tak notifikace ti určitě budou fungovat a ciferníky si nastavíš v aplikaci, která s hodinkami komunikuje. Co týče voděodolnosti splňují hodinky zmíněnou certifikaci IP68, to znamená výdrž do 2 metrů na 30 minut. Výrobce nedoporučuje potápení, protože mnozí lidé tuto hranici 2 metrů mohou přesáhnout a myslím že i z důvodu reklamace. Když hodinky ve vodě nevydrží negarantuje výrobce vrácení čí výměnu zařízení (dělají to tak všichni).