Kepler

Jsou Rusové opravdu takoví pitomci, nebo jen novináři?

Zde je odkaz: https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/418396-vedci-nasli-v-arktide-tajnou-nacistickou-zakladnu.html

  1. Nevím, k čemu by byla německá meteorologická zpravodajství z Antarktidy dobrá pro předpověď počasí ve světě.
  2. Rusům, ani jinému státu Antarktida nepatří a není to součást území žádného státu.
  3. Medvěd lední v Antarktidě nikdy nežil, žije jen severních polárních oblastech.

Jsem jen laik, ale tohle je na mně už vážně moc!

Tak to jsem z toho blázen, byl bych přísahal, že tam bylo v nadpisu původně ANTARKTIDA. Museli to opravit. Nebylo by to poprvé, co jsem se dočetl nesmysly. Taky jsem se dočetl, že letadla lítají ve výšce 10 000 km, pak to taky opravili.

Nejlepší odpověď
xxx3

já tedy nevím, jestli to na Novinkách neopravili, ale momentálně tam píšou o „Arktidě“.

Další odpovědi
cochee

To sis naběh. Taky stary chlop a neumi čitat 😛

Lamalam

ARKTIDA!

anonym

Rusové rozhodně pitomci nejsou, aspoň umí číst nebo poznají rozdíl mezi Antarktidou a Arktidou.

mosoj

Nevím kdo je tady pitomec, ale Arktida není Antarktida !!!!! Bylo to tam správně od začátku, ještě jsem si to v mysli upřesňoval.

hapiky

Většina ruských novinářů kráčí pěkně v šiku Putinových pohledů na svět. Tudíž stačí něco naznačit, a přání je splněno. Když se k tomu připočítá jejich mnohdy slabý intelekt či nevzdělanost, mohou v podstatě psát co chtějí, když to poslouží zájmům geroje. Dobrý novinář nikdy nenapíše to, co je pod jeho úroveň, proto také ti opravdu dobří jsou odstaveni na vedlejší kolej.

Cenobita

hapiky: ty jsi teda opravdu Einstein 🙂

led

Pitomci sú nie novinári, ale rôzni pisálkovia píšuci do médií, čo im prikážu ich chlebodarci.
„Dobrý novinář nikdy nenapíše to, co je pod jeho úroveň“(hapiky)

Dochy

Neoznámené opravy článků jsou na Novinkách poměrně běžné. Já bych Keplerovi docela věřil, že to tam tak bylo…

Kepler

Díky, už jsem začínal o sobě pochybovat. Jednou se dokonce stalo, že jsem si v noci přečetl článek o tom, že se z NATO vyčlení Evropská armáda pod jedním velením a do rána ten článek zmizel.

Cenobita

Možná by stačilo změnit titulek, nevím proč by měli být Rusové pitomci. Raději bych to na tvém místě opravil, jinak to vypadá, že jsi zaujatý.

mosoj

Prostě pravdu neumíš přiznat. Ty se přeci nepleteš.
Bylo to tam dobře !!!!!!

Kepler

To, jestli to tam bylo dobře nebo ne, o tom víš h…
A dobře vím, že se i občas pletu, a taky jsem napsal, že jsem o sobě začal pochybovat, či-li jsem připouštěl a stále ještě připouštím možnost vlastního omylu. Finito!

Dochy

Netvrdím s jistotou, že se Kepler nespletl. Ale vím, že Novinky články mění běžně bez jakékoli zmínky, čímž z diskutujících pod článkem dělají pravidelně blbce. Bohužel se mi nepodařilo najít žádný archiv z dané doby. Ještě se zkusím mrknout doma, mám pocit že jsem si večer ten článek rozklikl a nepřečetl… Je šance že mi zůstal v prohlížeči. Je šance že dokážu že se Kepler nemýlil a už asi není šance že bych dokázal že se mýlil.
Ale že tady teď píšeš jak hňup není třeba dokazovat.

Cenobita

Včera byla v TV i reportáž o objevu tohoto bunkru v Arktidě na nějakém ostrůvku Země Fr. Josefa, která nyní patří Rusům, nevím co bylo na Novinkách a je mi to fuk, reportáž v TV byla správně.

Dochy

Tak bohužel, záložku tu záložku nemám…

orwell

Já ti taky věřím. Za to může patrně „Peroutkův efekt“. A Rusové opravdu nejsou pitomci, to už by nad nimi dávno vlála americká vlajka.

Psychotic

Také v podstatě vlaje. Tedy americká vlajka je to jen pomyslně, ve skutečnosti vypadá jako plastové žluté M.

mosoj

hapíky : jak je to s tím slabým intelektem ?

mosoj

Zajímavé je , že útržky slov ve videu jakoby zněly česky !