Avatar uživatele
Kepler

Jsou Rusové opravdu takoví pitomci, nebo jen novináři?

Zde je odkaz: https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/418396-vedci-nasli-v-arktide-tajnou-nacistickou-zakladnu.html

  1. Nevím, k čemu by byla německá meteorologická zpravodajství z Antarktidy dobrá pro předpověď počasí ve světě.
  2. Rusům, ani jinému státu Antarktida nepatří a není to součást území žádného státu.
  3. Medvěd lední v Antarktidě nikdy nežil, žije jen severních polárních oblastech.

Jsem jen laik, ale tohle je na mně už vážně moc!

Tak to jsem z toho blázen, byl bych přísahal, že tam bylo v nadpisu původně ANTARKTIDA. Museli to opravit. Nebylo by to poprvé, co jsem se dočetl nesmysly. Taky jsem se dočetl, že letadla lítají ve výšce 10 000 km, pak to taky opravili.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2741 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
xxx3

Odpoveď byla označena jako užitečná

já tedy nevím, jestli to na Novinkách neopravili, ale momentálně tam píšou o „Arktidě“.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

To sis naběh. Taky stary chlop a neumi čitat 😛

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

ARKTIDA!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rusové rozhodně pitomci nejsou, aspoň umí číst nebo poznají rozdíl mezi Antarktidou a Arktidou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nevím kdo je tady pitomec, ale Arktida není Antarktida !!!!! Bylo to tam správně od začátku, ještě jsem si to v mysli upřesňoval.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Většina ruských novinářů kráčí pěkně v šiku Putinových pohledů na svět. Tudíž stačí něco naznačit, a přání je splněno. Když se k tomu připočítá jejich mnohdy slabý intelekt či nevzdělanost, mohou v podstatě psát co chtějí, když to poslouží zájmům geroje. Dobrý novinář nikdy nenapíše to, co je pod jeho úroveň, proto také ti opravdu dobří jsou odstaveni na vedlejší kolej.

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cenobita

hapiky: ty jsi teda opravdu Einstein 🙂

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pitomci sú nie novinári, ale rôzni pisálkovia píšuci do médií, čo im prikážu ich chlebodarci.
„Dobrý novinář nikdy nenapíše to, co je pod jeho úroveň“(hapiky)

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Neoznámené opravy článků jsou na Novinkách poměrně běžné. Já bych Keplerovi docela věřil, že to tam tak bylo…

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Díky, už jsem začínal o sobě pochybovat. Jednou se dokonce stalo, že jsem si v noci přečetl článek o tom, že se z NATO vyčlení Evropská armáda pod jedním velením a do rána ten článek zmizel.

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cenobita

Možná by stačilo změnit titulek, nevím proč by měli být Rusové pitomci. Raději bych to na tvém místě opravil, jinak to vypadá, že jsi zaujatý.

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Prostě pravdu neumíš přiznat. Ty se přeci nepleteš.
Bylo to tam dobře !!!!!!

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To, jestli to tam bylo dobře nebo ne, o tom víš h…
A dobře vím, že se i občas pletu, a taky jsem napsal, že jsem o sobě začal pochybovat, či-li jsem připouštěl a stále ještě připouštím možnost vlastního omylu. Finito!

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Netvrdím s jistotou, že se Kepler nespletl. Ale vím, že Novinky články mění běžně bez jakékoli zmínky, čímž z diskutujících pod článkem dělají pravidelně blbce. Bohužel se mi nepodařilo najít žádný archiv z dané doby. Ještě se zkusím mrknout doma, mám pocit že jsem si večer ten článek rozklikl a nepřečetl… Je šance že mi zůstal v prohlížeči. Je šance že dokážu že se Kepler nemýlil a už asi není šance že bych dokázal že se mýlil.
Ale že tady teď píšeš jak hňup není třeba dokazovat.

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cenobita

Včera byla v TV i reportáž o objevu tohoto bunkru v Arktidě na nějakém ostrůvku Země Fr. Josefa, která nyní patří Rusům, nevím co bylo na Novinkách a je mi to fuk, reportáž v TV byla správně.

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Tak bohužel, záložku tu záložku nemám…

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Já ti taky věřím. Za to může patrně „Peroutkův efekt“. A Rusové opravdu nejsou pitomci, to už by nad nimi dávno vlála americká vlajka.

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Také v podstatě vlaje. Tedy americká vlajka je to jen pomyslně, ve skutečnosti vypadá jako plastové žluté M.

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

hapíky : jak je to s tím slabým intelektem ?

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Zajímavé je , že útržky slov ve videu jakoby zněly česky !

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek